Vážení,

rád bych věděl, proč mi byl zablokován přístup na fórum. Nikdy jsem nikoho nežádal, aby se tak stalo. Chtěl jsem z tohoto fóra odejít a vzít si všechny své příspěvky s sebou. Je to logické vyústění chování některých jedinců na tomto fóru a neochota vedení tyto jedince za jejich neslušné chování trestat. Pokud se tady dává jedněm za něco zákaz činnosti a jiným za to samé ne, opravdu nemám zájem zde nadále setrvávat. A jelikož moje příspěvky jsou jen a jen moje a byly poskytnuty z mé dobré vůle, tak je taky na mě, abych je v situaci, kdy už tu dobrou vůli nemám, odstranil. Vedení fóra jsem jasně řekl, že pokud se tady nebude dodržovat určitá kultura chování, budu nucen odejít. A to se teď stalo.

To vedení fóra nedokáže nést za svoje jednání zodpovědnost a dělá na lidi podrazy? Pokud jste mě přinutili odejít, tak musíte být připraveni na to, že si vezmu s sebou to, co mi patří. Příspěvky jsou moje vlastnictví a já si o svém majetku mohu rozhodovat, jak jen se mi zlíbí. Smiřte se s tím, že vám nedovolím využívat mých znalostí v situaci, kdy se vůči mě nechováte slušně.

Eagle