Mam tu PC - AMD 64 3200,160GB HDD,DVD+-RW,deska MSI K8N 54G plat Nforce3. Napajene je to 20pin a 350W EC.
Grafika je tam Club-3D 7600gs. S ATI9600XT to belaho vpohode

Cista instalace XP_SP2.Po nainstavolani ovladacu Nvidia okamzite pri kazdem pusteni WinXP hlaska o nedostatecnem napajeni:
"Nvidia System Sentinel zjistil, ze vase karta ma nedostatecne nebo zadne napajeni...kvuli moznosti zniceni karty snizil vas takt ...."
=========
No co,tak sem koukl na kartu, ma dodatecne napajeni pres Molex - ouha,pokud to zapojim nejde mi signal na monitor a to ani,kdyz to dam na samotnou vetev,nebo vse odpojim a pripojim jen Desku + grafiku !!
Sice zdroj neni zadny zazrak,ale na tohle by mel vpohode stacit,neni tam nic extra (samo zkusim jiny). Testl jsem vykon i pres hlasku - 3Dmark 2005 hodilo to nejakych 3600bodu,coz bych rekl by docela slo

==
Dale bych nyni zkusil jine ovladace,pak primo Club-3D radi zvysit FSB o 1,2MHz a ze to vyresi v dalsim Biosu
http://www.club-3d.com/news_main.php?Id=183&l=en

=====
Nemate jeste nekdo nejakou radu ci tip ? (treba jste to take resili), divny je me ten Molex,ze to pak nebezi!! a nebo pokud by nekdo vedel jak to natvrdo vyradit tu hlasku, je to vopruz,kdyz to dela po kazdem startu Win.

Diky vsem