Zdravim Vas..

Mozno to serie iba mna ale myslim si, ze Nas je viac. Clovek tu volaco napise a jeho tread je "lock" ani sa nenazda s odkazom na nejaky MEGATRIID, kde ked nieco napise - nikto mu neodpise, lebo tie MEGAhaluze nikoho nebavi citat... Preco ked ma clovek konkretnu otazku , niekto ho odkaze niekde dopice s okazom "Thread o Sempronech Ti nestaci " Zaprve : ked to tam napisem - odpovedi na moju otazku bolo vacskinou 10x menej ako ked som to dal do noveho treadu (limitne sa pocet odpovedi v megatreade blizi k 0)
Zadruhe : ked sa v tom megatride riesi niekolko typov procakov (od 2200 po 3000 a o seriach ani nehovorim...) cloveka to ani nebavi prechadzat, lebo tym tam vypatra odpoved na SVOJU KONKRETNU otazku - tak skor mu narastie brada...

Chapem, ze sa tu snazite udrzat poriadok... ale myslim si, ze niekedy to niektori clenovia dost prehanaju... Ved naco tu potom tie diskusie vlastne su Osobne sa mi to stalo (pytal som sa konkretne na Bartona seria ADYHA, bol som LOCK a presunuty niekde doprdele, kde som sa samozrejme dozvedel uplne hovno...)...

Tolko moja skusenost....


Pisem to preto, ze na toto forum chodim uz strasne dlho a predtym som chodil na jeho predchodcu ale teraz sa uz radsej pytam niekde inde... lebo tu sa nieco spytat mi pripada ako "hrach na stenu hadzat..." teda uplne zbytocne a len strata casu...