Ahoj, uz delsi dobu mam zapeklity problem. Tkvi v tom, ze kdyz hraju neco narocnejsiho, tak 5-10min v D3D/OGL (Doom3, AoE3, GTA:SA), tak mi najednou spadne fps tak na 5, silena sekacka, podivam se do win, a mam tam tabulku s hlaskou : "Nvidia System Sentinel zjistil, ze vase karta ma nedostatecne nebo zadne napajeni...kvuli moznosti zniceni karty snizil vas takt na hodnotu xxx/xxx." atd..Myslel sem, ze je to moc velkym OC, ale jake bylo moje prekvapeni, kdyz to dela i v nepretaktovanem stavu (
A nejvetsi problem je ten, ze driv to nedelalo, mel sem i takt 510/930, a v pohode, zdrojem to taky neni, protoze jsem menil staricky 300W fortron za 550W LC power gold, ma deleny 12V rail (18A + 16A). Fakt nechapu cim to muze byt ! ma vliv zapojeni jinyho konektoru jako pridavny napajeni? mam na te karte nV silencer pro 59xx radu, zapojenej ho mam do grafiky + pridavny napajeni ze zdroje..

diky za jakoukoli radu, nemuzu ted vlastne vubec hrat...akorat starsi veci jako CS, HL1 a tak jede v pohode, ale narocnejsi udelaji toto ..