ahoj
mam takovy problemmam sice soundbalster ale jedu na integrovanej zvuk od asusu a problem na stal vcera ...pred tydnem sem stahnul Divx player ,protoze spousat files sla prehrat pouze v nem a WMpto neskousl...odinstaloval sem WMp a vesele prehraval videa v divx
ale vcera kdyz jsem stahoval nejakej klip tak mi to reklo o wmp ..ja dal noa on ze ho potrebuji pro prehrani soubory a dal mi download..tak sem klik yes..stahnul jsem ho a nainstaloval..stahnul soubor ale ...soubor nejde spustit,skousel sjem to i divx a stale nic.zajimavy je ze ani moje starsi soubory nejdou prehrat ,respektive jdou ale bez zvuku,taktez http://o3.volny.cz/live dovcera jsem to normalne poslouchal ale potom stazeni mi proste nic nenabehne.
Dnes jsem smazal wMp,ale on nejde smazat uplne. take jsem zazipoval divx a skusil jen WMP a stejne porad mi to nejde.

Mozna je take chyba jinde,v control panel jsem mel neznamou iconu nejaky filter, a po spusteni tam bylo strasne moc veci ohledne hlasitosti ,vysek,bassu atak,proste takovej mix,ale ja mam taktez asusackej a tak sem si tim pohral stylem vsechno On vsechno na plno a (asi pote se to stalo) ale nedal sem aplly protoze se nerozsvitilo.taktez jsem tento program samzal z remove program ale jsem ztale bez zvuku
zajimave ovsem je to ze kdyz jdu hrat hry (treba Call of duty ) na netu,tak zvuky mam normalne!!!
To nechapu tudiz musis byt chyba v prehravacich,k divx mam vsechny nejnovejsi kodeky ,ale jaks em psal pred 2 mi dny to je vporadku
nevite nekdo poradit?? dekuji