Zdravim Vsetkych,
Chcel by som vas poprosit o radu. Nedavno som kupil novu zvukovu kartu SB Creative Labs AUDIGY (internal) IEE1394. Bola to BULK verzia s prilozenym CD-cko s drivermy. V readme.txt subore dokonca pisali, ze drivery su odskusane na OS Win98se a Me. Avsak po spusteni instalacneho CD-cka a po nainstalovani vsetkych programov a driverov sa mi po restarte objavi Win98se len v 16 farbach a 640 x 480 ?? Evidentne tam dochadza k nejakemu problemu s grafickou kartou. Dopredu upozornujem ze mam dostatok volnych IRQ. Ani system mi nedetekuje ziaden hardwarovy konflikt. Mam dosku ABIT BX-133 RAID a graficku kartu MSI GeForce 4MX-460 VTP. Vsetko na oko vyzera byt O.K. lenze grafika ide len v najnizsom mode a system vypisuje rozne hlasky o problemoch s grafickym adapterom. Na stranke www.creativelabs.com som nasiel nejaky patch, ale po jeho spusteni sa nic nezlepsi a nemam k nemu ani nejaku doveru nakolko ma o tri mesiace starsi datum ako drivery na prilozenom CD.
Nemate niekto skusenosti z touto kartou? Viete este o nejakych driveroch na tento typ zvukovky?

P.S. Ktosi mi poradil skusit to rozbehat pod WinXP. Skusil som to. Pocas instalacie driverov mi XP-cko stale vyhadzovalo nejake hlasky o vhodnosti driverov. Nakoniec sa cely system na vonok javil byt O.K. ale ked ste klikli napr. na Prieskumnika tak sa vam okno otvaralo asi 1 min.!