Citace Původně odeslal howard
Mozna by stacilo, kdybyste nahodili nejakej screenshot na temata, ktera resite v te vasi tajne mod. sekci aby se vic vedelo, co tam resite a jak nam moderujete.
A k cemu prosimte? Ja bych rek, ze modi maj dost prace na to, aby si ve svoji "supertajne" sekci zakladali posmesne thready na nebozaky uzivatele, ktere ty jak zrejme doufas, na tech screenshotech uvidis?

2all : Co se takhle zacit chovat normalne, ne jako vychcanci na strane uzivatelu a bachari na strane modu (a uznavam, ze modi jsou k tomu OBCAS donuceni okolnostmi)...? Je to pro dusevne aspon trosku vyspelyho cloveka TAKOVEJ PROBLEM, dopr?!

Jo a vsem podpisomaniakum, protoze co se tyce jich, bylo tu uz taky dost problemu - podivejte se na "podpisy" na tom foru, kde se resi to taktnuti Athlona 64 na 4GHz... Me osobne se z tech uchylnejch obrazku v "podpise" dela na bliti...

IMHO normalne smyslejici clovek nemusi mit s moderatory jedinej konflikt, aspon ja jsem zadnej VAZNEJSI za ty dva a pul roku co tu jsem , nemel... Nerikam, ze mi bylo vsechno po chuti, ale vsechno se da resit velkejma ramenama a nadavkama, a nebo taky v klidu...