Sestavil jsem PC s MB MS-6513v1, PentiumIII 800 MHz, 128 MB RAM, grafika AGP STBVelocity 8 MB. Harddisk 20 GB. Po nabootovani z instal. CD Win98 se rozbehla instalace, pri ktere v prubehu kopirovani souboru zamrzl pocitac. Prekopiroval jsem instalacni soubory na harddisk a opakoval instalaci. Zamrzlo to znovu na jinem miste opet pri kopirovani souboru. Nasledoval format c:. Pri dalsi instalaci z HDD hlasena chyba souboru .CAB.
format c: a instalace W2000 z CD, pri kopirovani nekolikrat hlasena chyba "soubor xxxx.dll neni platnou bitovou kopii... stisknete Enter pro nove zkopirovani souboru". Soubory se zkopirovaly, po rebootu to zamrzlo pri 'Registraci soucasti'. Reset. Restart instalacniho programu. Dosel jsem az k prihlaseni do W2000. V prubehu cteni nastaveni uzivatele zamrzlo (pri instalaci W2000 se po vytuhnuti alespon hybala mys).

Zkousel jsem laborovat s podtaktovanim pameti a procesoru a s ruznymi kombinacemi IDE zarizeni. Z jineho disku 6.3 GB s Win95 PC nabootoval a OS normalne pracoval (kopirovani a mazani nekolika GB dat). format c: a pri instalaci Win98 to opet zamrzlo pri kopirovani souboru.
Podezrivam radic IDE nebo nevhodne pameti, procesor ma teplotu 40 stupnu. Co muze byt pricinou tohoto nechutneho mrznuti pocitace?