Cusik.Ja vim ze budu za totalniho lamera ale naposled sem presazoval desku asi tak 10 let zpatky jinak mi to vzdy nekdo udelal
Takze za prve mam desku AN7 uz je v castli ale ted nevim jak pozapojovat ty kabliky co ovlivnujou restart a podobne.Hlavni ATX zapojeni uz mam je tam sice popisek ale zadnej treba power on na tech kablicich?mam zkouset pokus omyl?Kdyz pustim do desky napeti zobrazi se mi na tom lcd nejdriv 05 a posleze 00 jsou nekde ty kody?Ja neco nasel v manualu ale je to v hexa ne?
Ty jo jak to ctu asi budu za velkyho debila
dalsi vec a to uz je asi fakt na ranu je instalace chladice
Mam boxovanyho bartona na 2600 na chladici je takova mala zvysena ploska je to teplovodiva pasta nebo musim nejakou koupit?
Navod je samo prilozen i s obrazky ale na nem je ze se z chladice sloupne ochrana ale tam zadna prelepka nebyla...nu a ted kdyz uz pritahuju chladic na jedny strane je nermal plysek se tremi vyrezy a na druhy strane je to samy a navic jakoby ousko.Takze mam nejdriv zahaknout tu stranu bez ouska a pak se snazit tim ouskem to dotlacit?me prijde ze to jde nejak moc ztezka a bojim se at to neprezenu...

P.S budte shovivavy