Reklamoval jsem desku, protoze nefungovala. Reklamace byla uznana a jelikoz je to jiz podruhe, tak chci vratit penize. Ale nabizeji mne jinaci produkt (podobny) a jeste k tomu pouzity. Maji na to pravo? Cetl jsem po internetu ze nee ,ale pak jsem narazil na zarucni podminky firmy kde je deska koupena i reklamovana a tam pisi toto :

Prodávající si vyhrazuje právo nahradit reklamované zboží zbožím jiným (jinou znaèkou) se stejnými nebo vyššími funkèními parametry, tak aby doba vyøízení reklamace byla co nejkratší, pøièemž se prodlužuje záruka o dobu reklamace. Vyøízené reklamace budou kupujícímu zasílány pøepravní službou nebo uschovány v provozovnì prodávajícího, tak jak bude vyznaèeno v Reklamaèním protokolu. Pøi opakovaných neoprávnìných reklamacích si prodávající vyhrazuje právo úètovat poplatek za práci technika (max.900Kè/hod). V tomto pøípadì bude reklamované zboží zasláno nebo pøedáno až po uhrazení poplatku.

A hned v uvodu toto :
Tento reklamaèní øád byl stanoven dle platných zákonù a vztahuje se na zboží, jež bylo zakoupeno u firmy ...

Coz asi podle zakonu neni.
Co na to rikate? Dekuji

PS: Ted koukam ze je to jak od prasete, omouvam se. nezkontroloval jsem kodovani.