Mam taky maly problem resp som si to vsimol po dost dlhej dobe. Mam Celer 800/898 a uz odkedy ho mam (viac ako pol roka) ho pouzivam na 900Mhz pretoze mi na 800sekali filmy a preco nechodit na 900? ze? No a ked som npr pozeral filmy tak sa mi stalo ze sa mi zavrel prehravac resp napisalo hlasku o odoslani chyby (mam wxp) a dost ma to zralo. A aj ine programy mi blbly. Ja som si myslel ze to bude asi mojim PC celkovo - SHITna doska od Matsonicu (bleee) a este ktomu prerobena redukcia z PPGA na FC-PGA. Taktiez sa mi zatvaral IE kedy sa mu zachcelo a podobne haluze. Robilo to vo viacerych winxp (myslim viac krat nainstalovany). A najviac ma sralo ze sa mi kompik resetoval. Z nicoho nic sa mi resetol. To ma naviac sralo. Tak ked som nepozeral filmy som ho podtaktoval na default (800) a vtedy mi vsetko zacalo podozrivo fungovat. Nezatvral sa IE ale podstatne je ze ked pozeral nejaky film ktory sieal aj na 800 tak sa mi ani raz nezavrel player. Proste je to totalne haluzne. Nechapem preco mi to robi. Vysvetlite mi to niekto. Ale nechcem pocut ze zahod dosku lebo uz sa juý chystam zahodit