Výsledky 1 až 25 z 52

Téma: Solidní NB za cca 25tis.?

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Solidní NB za cca 25tis.?

    Zdravím,
    dostal jsem na toto forum odkaz, tak bych se na vás rád obrátil s dotazem..

    Už nějakou dobu hledám (pro sebe) vhodný NB s cenou někde kolem 25tis. a jako nejlepšího kandidáta jsem vybral tento Asus : http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62668

    Bylo mi ale doporučeno vyvarovat se SIS chipsetu. Má někdo jiný názor/proč??

    Jsem obyčejný uživatel, a od NB chci: možnost přehrávat HD video, občas si pustit hru typu Crysis, COD, NFS (nemusim full detaily), slušný HDD, diplej pokud možno 16:9, a alespoň trochu solidní zracování, aby se mi po půl roce nerozpadl, nebude totiž stále ležet na stole (pohyb po domě, a občas letím domů do čr..).

    Díky za jakoukoliv odpověď
    koblih22

  2. #2

    Standardní Re: Solidní NB za cca 25tis.?

    Když chceš aby ti vydržel, tak se spíš koukni po nějakém HPčku či ThinkPadu (ale ne čistém Lenovu!)
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.

    Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.

  3. #3

    Standardní Re: Solidní NB za cca 25tis.?

    Citace Původně odeslal Paolo Zobrazit příspěvek
    či ThinkPadu (ale ne čistém Lenovu!)
    No jo, ale kde v ČR takový dnes se zárukou koupit? Já bych se taky přimluvil za Thinkpada,ale novější trojciferná řada už mi nepřijde tak výjimečná zpracováním, jak bývaly, a zase starší nebudou mít tak výkonné střeva..

    Zkusil bych mrknout i sem, ty šasi nejsou zase tak hrozné a cenově vychází slušně. Chybkou je, že verze s nejvýkonnějšími grafikami mají tendenci se za určitých podmínek přehřívat.
    IBM
    Lenovo
    Kriglnakafe

  4. #4

    Standardní Re: Solidní NB za cca 25tis.?

    Nechapu proc chces za takove penize kupovat shit Asus,kdyz v daleko lepsi kvalite koupis cokoliv od sony za ty penize,nebo super kvalitni R500 Lenovo či SL500 Lenovo.Stačí pročíst notebook fora.Jinak já osobně bych šel do Sony s blu-ray vypalovačkou,je to stylový a kvalitou a zpracováním určitě lepší než asus.
    AMD Athlon 64 3000+ 1,4V-Arctic Freezer 64 PRO,1x512MB Kingmax + 1x 256MB A-Data 500MHz,XFX Geforce6800GT-16pipelines,HDD Seagate 120GB,DVD Plextor,TV Leadtek Deluxe XP,LCD L1750H,WXPSP2

  5. #5
    Moderátor mince Avatar uživatele peta303
    Založen
    21.09.2003
    Bydliště
    PHA 4
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 415
    Vliv
    295

    Standardní Re: Solidní NB za cca 25tis.?

    Já bych šel do DELLu D630, ten ale není herním strojem a na Quadro si připlatíš docela dost...

  6. #6

    Standardní Re: Solidní NB za cca 25tis.?

    K čipsetu mohu pouze říci: použít k Intelu zase Intel a k AMD zase AMD (ale IMHO bych šel jen do Intelu). Alternativy jako je SiS sou sice levné a taky občas fungují.

    Lenovo ThinkPad - řada R nebo řada T (ale ta bude už asi nad tvé možnosti). Např: R500 recenze nebo Alza šop

    Musí to mít původní IBM klávesnici s brilantní výdrží a inteligentním rozvržením (je v ní také integrován ten červený trackpoint - nedostižně nejlepší, co v noteboocích můžeš najít, ostatní mají jen více či méně povedené náhražky). Pro zvyklé na touchpad je dobré mít oboje. Jedno či druhé lze pak vypnout v BIOSu.

    Řada bez slova ThinkPad je už vlastní klon Lenova a je to na tom hodně znát (k horšímu).

    PS: Měl jsem několik různých značek, ale po tom, co sem přičichnul (tehdy ještě) k IBM ThinkPadům, tak od té doby sem zkoušel další, ale už sem na jinou značku nepřešel.
    PS2: Nejsem v tom sám...
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.

    Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Jaký CPU do cca 6000?
    Založil pavsko v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 24
    Poslední příspěvek: 01.02.2006, 13:13
  2. Zníženie voltáže NB
    Založil bananalama v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 26.01.2006, 08:23
  3. 08/05 NB - Acer Ferrari 4005 vs Asus V6V
    Založil EVOlution v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 17.08.2005, 11:07
  4. aky NB od Toshiby?
    Založil EVOlution v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 27.05.2005, 09:00

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •