Výsledky 1 až 17 z 17

Téma: Vyber nettop pc

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Vyber nettop pc

    prosim o radu s vyberem maleho pocitace typu HTPC s obcasnym hranim her, ale nejsem zadny fajnsmekr, ktery potrebuje vse hrat na plne detaily, takze tohle je opravdu pouze pro obcasnou radost.

    pozadavky:
    - samostatna grafika kvuli hram (mam spatnou zkusenost s integrovanym intelem)
    - 5+1 audio
    - dvdrw
    - cpu aspon atom 510

    ostatni parametry jsou vicemene malo dulezite, ale mozna me presvedcite o opaku.

    okukuju MSI WIND BOX DE500-001X i prestoze dizajn je dost bidny, parametricky ale zajimavy. kamarad me trosku vydesil ponekud negativni reakci na znacku MSI, ja s nimi nemam prakticky zadnou zkusenost

    prohlizel jsem i ruzne modely Zotac a Eee pc, ale vadi mi absence zvuku 5+1 (maji jen 2.0 audio). Modely od Asrocku vypadaji velmi dobre, ale CPU maji pouze Atom 330, coz uz je malo..

    diky predem za rady a tipy

  2. #2

    Standardní Re: Vyber nettop pc

    nechce se mi verit, ze by tady nebyl nikdo, kdo by se vyznal v pc sestavach!?

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    299

    Standardní Re: Vyber nettop pc

    Pokud nehraješ jen 5+ let starý hry, tak imho atom není cesta...
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele NeMeM9aA
    Založen
    15.03.2005
    Bydliště
    Golčův Jeníkov
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 460
    Vliv
    258

    Standardní Re: Vyber nettop pc

    Ano, Nettop a hry nejdou dohromady. Samostatna grafika ma vyhodu v tom, ze umozni lepe akcelerovat video. Jinak na hry stutecne neee (pokud to neni zrovna q3).

  5. #5

    Standardní Re: Vyber nettop pc

    nedavno jsem si zahral COD2 a Oblivion a na podobnem stroji to slo bez problemu. Jsem velmi nenarocny a jedine co bych chtel je, zahrat si na nejake nizke detaily Mafii II. Jinak nemam v umyslu hrat zadne nove hry.

  6. #6

    Standardní Re: Vyber nettop pc

    Jinak na atomu nebaziruju, akorat nechci zadny velky pocitac, chci aby byl pokud mozno co nejmensi.

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele bukva
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Brno / Mladá Boleslav
    Věk
    38
    Příspěvky
    792
    Vliv
    282

    Standardní Re: Vyber nettop pc

    No, nejvýkonnější běžně dostupné mini PC je nejspíš MacMini (C2D 2,4GHz, GF 320M), ale každá sranda něco stojí a zrovna tahle stojí cca 21 000kč (+cena Windows)

    Další, méně výkonná varianta je Dell Zino, velmi hezký, za necelých 15k http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=74758

    Pod 10k už je to všechno na jedno brdo, víceméně vždycky Atom + ION(2) nebo ten R4330, imho ani jedna kombinace na Mafii II nestačí.

    No a poslední možnost je si to postavit to sám, což nikdy nebude tak malý, jako tyto připravený výrobky, ale můžeš se dostat na velmi slušnej poměr cena/výkon i s dedikovanou LP grafikou.

    Edit: promiň, teď jsem si všiml, že chceš analog 5.1 výstup ... to tady obvykle není, tahá se to přes HDMI. Nicméně u toho MSI, ASrocku nebo vlastní řešení je.
    Naposledy upravil bukva; 16.08.2010 v 14:04.
    Myšlení zkresluje realitu.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. multimediální přehrávač, nettop, nebo něco jiného
    Založil MikeD v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 34
    Poslední příspěvek: 14.12.2009, 20:03
  2. Koupit nettop?
    Založil Kankal v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 15.11.2009, 10:32
  3. Výběr LCD
    Založil Paolo.n v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 14.09.2007, 21:56
  4. 11/05 Vyber PDA
    Založil butcherson v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 14.11.2005, 15:48

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •