Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Adobe Premiere

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    30.12.2003
    Bydliště
    Spisska Nova Ves
    Příspěvky
    3
    Vliv
    0

    Standardní Adobe Premiere

    Potrebujem poradit. Zo zaciatku mi nesiel program Adobe Premiere 6.0 tak som si myslel , ze ked preinstalujem Windows 2000 na Windows Xp Home Edition tak mi to pomoze, ale po preinstalovani mi stale nefungoval (pri loadingu programu mi vyhodilo chybu s nejakym advanced media plugin). Tak som si myslel, ze to bude starou verziou. Stiahol som si novu verziu ADOBE Premiere 7.0 PRO . Ale po nainstalovani som zistil, ze mi opat nejde. Teraz pre zmenu vyhodilo chybu s nejakym suborom dll. Moze to byt aj kvoli Maticnej doske ? Lebo nedavno som si kupil novu ( MSI KT6 Delta , FSB 400 ). PROSIM PORADTE MI SOM ZUFALY !!

    Vopred DAKUJEM !! [/b]
    Pocitace, Sport ,NHL , Pocitacove hry ,Programy.

  2. #2

    Standardní

    Pokus i vzpomínám, starší verze na platformě AMD neběhaly, u nových by to snad mělo jet...

    O jakou dll knihovnu jde?
    WS - iPentium D 945+ 3,4 GHz | self - made water cooling | Asus P5WD2 Premium | Transcend DDR2 2GB (2x1GB/800) | Matrox Millenium P650 | EIZO FlexScan L568 (17") | Hitachi HDT72250VLA380 (4x 250GB SATA2 - RAID 0 + 10) | LG GSA-4163B | Logitech Internet Navigator Keyboard | Logitech MX1000 Laser | Aver TV | Adaptec AHA 2940AU | CanoScan FS4000US | HP 930c | MSI Bluetooth USB |
    NB - Asus V1S

  3. #3
    Junior Member
    Založen
    30.12.2003
    Bydliště
    Spisska Nova Ves
    Příspěvky
    3
    Vliv
    0

    Standardní

    Napisem presnu chybu aku mi vyhodi.

    Pri Loadingu dll kniznice Reverb6.dll
    My vyhodi tabulku s textom:
    "Adobe Premiere PRO Could not find any valid editing modes. Please reinstall Adobe premiere and stasrt again .

    Skuste poradit.

    DAKUJEM !!!
    Pocitace, Sport ,NHL , Pocitacove hry ,Programy.

  4. #4
    Junior Member
    Založen
    21.12.2003
    Bydliště
    Bratislava, Petržalka
    Příspěvky
    12
    Vliv
    0

    Standardní

    Co sa tyka verzie (7.0) PRO tak ta nejde ani mne , ale v. 6.0 mi sla ci uz na novom procaku alebo na starom Duronovi 700.
    Vypise pri loadovani, ze procesor nepouziva SSE instruction set.
    Mam Athlona XP len neviem s akym jadrom...zeby az tak stary pre verziu tohto programu?! Zda sa mi to dost krute od tvorcov Adobe...urcite mali dovod k takemuto kroku.
    Gigabyte GA 7VT600 1394; Athlon 2200XP+; Cooler Master CP5-7JD1B; PQI 512 DDRAM 400; 120GB SATAn Maxtor; DVD Sony; Asus Radeon 9550 128MB; Microsoft Intelli Mouse Explorer v3.0a; 17\" Relisys; Creative Labs Inspire T5400 & SoundBlaster Audigy 1.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •