Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: obcas nefungujuce protokoly

  1. #1

    Standardní obcas nefungujuce protokoly

    odysea zacala par dni dozadu, jedneho dna som prisiel do prace, a nejde mi irc, icq, neotvara stranky. volam informatikovy, ze co ss tym, po chvily mi zavolal nech si nastavim taky a taky proxy v prehliadaci,(dovtedy to slo bez problemov a ostatnym to ide stale v pohode) stranky sa rozbehly ale icq a irc nie, az vecer to zrazu naskocilo. tyzden klud az jedneho dna sa situacia opakuje s tym ze nejde iba icq a irc, (s tym informatikov neotravujem, zrejme by ma poslali do ****) . a este jedna vec, stranky mi sice idu v pohode, ale nedaju sa vobec pingovat, ostatny su zas bez problemov. takze problem sa tyka iba mna.
    Abit KT7 133 Raid rev. 1.0 | T-bred 1700+@2106MHz | 512MB RAM | Hercules R8500LE@R9100 | Fortissimo III 7.1 | MX 510

  2. #2

    Standardní

    A nebo by ti (admin) zrejme mohl sdelit duvod, proc ti to nejde. Pokud mas "cisty" PC.
    amd64 x86_64 AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+ GNU/Linux
    Největší zábavou bývají ty počítačové úlohy, které jsou v praxi naprosto k ničemu

  3. #3

    Standardní

    to by mohol, spytam sa ho nejde mi icq, irc a nejdu mi pingovat stranky, a no na to zrejme povie :no a ? pochybujem ci ho zaujima ze ja si chcem obcas vecer pokecat s kamosmy, mne ide o to ci je problem u mna alebo ma proste nejakym sposobom zablokoval spravca(aj ked neviem preco by to robil). co je to cisty comp ? mam tu nod32 a obcas pouzijem ad-aware, staci ? nestaci ? , OS je wxpro sp2, prehliadac je firefox.
    Abit KT7 133 Raid rev. 1.0 | T-bred 1700+@2106MHz | 512MB RAM | Hercules R8500LE@R9100 | Fortissimo III 7.1 | MX 510

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Crazy Horse
    to by mohol, spytam sa ho nejde mi icq, irc a nejdu mi pingovat stranky, a no na to zrejme povie :no a ? pochybujem ci ho zaujima ze ja si chcem obcas vecer pokecat s kamosmy, mne ide o to ci je problem u mna alebo ma proste nejakym sposobom zablokoval spravca(aj ked neviem preco by to robil). co je to cisty comp ? mam tu nod32 a obcas pouzijem ad-aware, staci ? nestaci ? , OS je wxpro sp2, prehliadac je firefox.
    J, to by mohl byt cisty komp .

    Prelozi se ti url, kdyz chces pingnout nejaky server?
    Pokud mas odezvu od pocitacu na siti, tak je logicky pricina nekde "dal", hm?
    amd64 x86_64 AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+ GNU/Linux
    Největší zábavou bývají ty počítačové úlohy, které jsou v praxi naprosto k ničemu

  5. #5

    Standardní

    url sa mi na ip neprelozi, na ostatnych kompoch ano
    Abit KT7 133 Raid rev. 1.0 | T-bred 1700+@2106MHz | 512MB RAM | Hercules R8500LE@R9100 | Fortissimo III 7.1 | MX 510

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •