Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Pada spojeni

  1. #1

    Standardní Pada spojeni

    Mam takovy problem. K netu se z domova pripojuji pres modem. Je to obycejny interni WinModem 56Kbps. Spojeni vetsinou spoji na prvni pokus, ale VZDY mi spadne asi po 5-ti minutach (+- 3 min). Na druhy pokus to spadne taky a teprve treti pokus je stabilni. Je to normalni? Zvlast, kdyz linka vypada kvalitne a jede mi stabilne na 54-55Kbps? Pouzivam Kerio proti dialerum, nemuze na to mit taky vliv?
    AMD Athlon 3000+,GIGABYTE M55PLUS-S3G,HIS ATI Radeon X1950Pro, PrimeCooler PC-VGAHG2 AL, 1GB RAM,

  2. #2
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    345

    Standardní

    zkousel si jiny modem?
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  3. #3

    Standardní

    Jo, zkousel sem i jiny, rychlost trosku mensi(50 Kbps), ale chovani zhruba stejne...
    AMD Athlon 3000+,GIGABYTE M55PLUS-S3G,HIS ATI Radeon X1950Pro, PrimeCooler PC-VGAHG2 AL, 1GB RAM,

  4. #4
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    345

    Standardní

    Citace Původně odeslal Alcoholic
    Jo, zkousel sem i jiny, rychlost trosku mensi(50 Kbps), ale chovani zhruba stejne...
    ne promin ja to napsal spatne. myslel sem jiny jako HW modem ( napriklad externi ). protoze tohle vypada na problem bud ovladacu ci modemu anebo toho, ze ti to +- neutahne komp ( ten softwerovy modem ).

    take bych zavolal na zkusebnu a nechal si promerit linku.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  5. #5

    Standardní

    Jak to myslis "promerit linku" ? Ten HW modem zkusim...
    AMD Athlon 3000+,GIGABYTE M55PLUS-S3G,HIS ATI Radeon X1950Pro, PrimeCooler PC-VGAHG2 AL, 1GB RAM,

  6. #6
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    345

    Standardní

    Citace Původně odeslal Alcoholic
    Jak to myslis "promerit linku" ? Ten HW modem zkusim...
    no kazda linka ma urcity predem dany odpor ( dle toho v teleCUMu poznaji jestli mas pripojen jen telefon, pripadne fax atd... ) no a kdyz zavolas na zkusebnu a pozadas je o promereni linky, tak pote co to polozis oni zkontroluji vedeni jestli neni problem a zavolaji ti zpet s vysledkem. ovsem pokud ti to jede 50kbps tak bych rekl, ze mas linku vporadku a ze je to opravdu problem toho SW modemu.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  7. #7

    Standardní

    Taky to může dělat přetaktování. Mám Fsb na 118MHz (stabilně) z původních 100 a jak dám 119-120MHz, tak padá modem po pár minutách.

  8. #8

    Standardní

    Tak uz sem na to prisel. Dela to kombinace Kerio personal firewall + win 98 + Opera 6. Nevim, ktery z techto 3 dela paseku, ale tahle kombinace mi proste blbne. Opera bude asi venku, bo mi to dela i u IE. Ale uz se ted pripojuji jen pres XP a vse v poho. Takze tak
    AMD Athlon 3000+,GIGABYTE M55PLUS-S3G,HIS ATI Radeon X1950Pro, PrimeCooler PC-VGAHG2 AL, 1GB RAM,

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •