Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: BootXP

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    03.01.2004
    Bydliště
    České Budějovice
    Příspěvky
    65
    Vliv
    249

    Standardní BootXP

    Chtel bych se zeptat na tenhle program.Stahnul jsem si pekny bootovaci obrazovky do tohohle programu,ale kdyz v bootXP zmenim tu defaultni obrazovku na nekterou jinou a resnu kompa,tak mi zacnou nabihat widle,vsechno v pohode,je tam i to novy bootovaci pozadi,ale tesne predtim,nez to nabehne,tak se mi komp resne a porad dokolecka ,dokud nenahraju posledni funkcni konfiguraci woken a pak tam nabehne ta defaultni a je to zase v poho .Navic,kdyz dam potom zase znova v bootXP zmenit bootovaci obrazovku,tak uz ji to nebere a je tam pokazdy ta defaultni .Nejsem sam,komu to dela,kamos ma stejnej problem.poradi nekdo?Btw. oba mame winXP cz prof. SP1

  2. #2
    Junior Member
    Založen
    10.10.2002
    Bydliště
    Praha + občas jih Moravy
    Příspěvky
    35
    Vliv
    0

    Standardní

    ty nový bootovací obrazovky co jsi stáhnul jsou určený pro XP bez SP1. Taky jsem měl tenhle problém a tohle je jediný rozumný vysvětlení (bohužel to nikdo k těm bootskinům nepíše). Doporučuju vyzkoušet prográmek bootskin. Používá svůj vlastní formát pro boot obrazovky a zatím mi funguje bez problémů.

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal rSnake
    ty nový bootovací obrazovky co jsi stáhnul jsou určený pro XP bez SP1. Taky jsem měl tenhle problém a tohle je jediný rozumný vysvětlení (bohužel to nikdo k těm bootskinům nepíše). Doporučuju vyzkoušet prográmek bootskin. Používá svůj vlastní formát pro boot obrazovky a zatím mi funguje bez problémů.
    hmm.....
    nejenže nezmění ten bootskin_free bootovací obrázek, ale také se mi to při nabíhání resetne..... vyřeší to také jen poslední funkční konfiguraci....
    Mam XPprofSP2 nezná někdo jiný prográmek podobných vlastností?
    Nenašel jsem nic nového co by to umělo....

  4. #4

    Standardní

    StyleXP zaručene funguje so SP1PRO s SP2PRO neskúšané.Jeto si len shareware ale keď si uložíš kernel.exe (myslím) ktory vytvorí stylexp tak ho môžeš použiť aj nabudúce len zadaš do boot.ini za /fastdetect /kernel=kernel.exe. Súbor kernel.exe musí byť v c:\windows\system32

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Manji
    StyleXP zaručene funguje so SP1PRO s SP2PRO neskúšané.Jeto si len shareware ale keď si uložíš kernel.exe (myslím) ktory vytvorí stylexp tak ho môžeš použiť aj nabudúce len zadaš do boot.ini za /fastdetect /kernel=kernel.exe. Súbor kernel.exe musí byť v c:\windows\system32
    no ja jsem mel nedavno taky StyleXP ale tam je moznost menit jen logon obrazovku a ne boot obrazovku. Nebo jsou novejsi verze jine?

  6. #6

    Standardní

    čo so si ja stiahol tak sa dal meniť aj boot screen nie len plocha.(ja som mal boot screen pirátov s karibiku). A keď si si ho zmenil 50x a zakaždym ten subor skopíroval tak si mal 50 boot-screenov s rôznym tema.

    V tom nastavení je niečo ako logon a malo by tam byť change boot screen , ale nie som si istý presne ako sú tie názvy. dlho to už nepoužívam.

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal Manji
    StyleXP zaručene funguje so SP1PRO s SP2PRO neskúšané.Jeto si len shareware ale keď si uložíš kernel.exe (myslím) ktory vytvorí stylexp tak ho môžeš použiť aj nabudúce len zadaš do boot.ini za /fastdetect /kernel=kernel.exe. Súbor kernel.exe musí byť v c:\windows\system32
    jj díky za odpověď
    jen v PC soubor kernel.exe nemam
    a dobře jsem nepochopil jakou nabídku myslíš?
    (ten bootovací obrázek?)

  8. #8

    Standardní

    v boot.ini

    multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

    a kernel=nazev.exe toho boot screnu..

    udelas si jich treba 5 a muzes pred startem vybirat
    WEBDESIGN + TVORBA E-SHOPU http://www.dreammedia.cz

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •