Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Preinstalace dualniho systemu (podotazka: kodeky)

  1. #1

    Standardní Preinstalace dualniho systemu (podotazka: kodeky)

    Cau, kdyz mam na disku W98SE (C:) a XP (D:), jak preinstalovat W98 bez zniceni XPcek?
    Pokud vim, W98 prepisou MBR disku a tim by XP uz nenajely. Jak to osetrit? Predpokladam, ze schovani boot.ini nestaci ;)

    Druha vec: lze nejak efektivne odinstalovat kodeky (normalni unistal nefunguje, rve ze mu enco chybi)? Mam pocit, ze mi nejaky naboril system a filmy jsou extremne pomale a nektere rozmazane.

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  2. #2

    Standardní Re: Preinstalace dualniho systemu (podotazka: kodeky)

    To s Win98 /WinXP už tu bylo
    - po přeinstalování Win98 musíš nabootovat z CD WinXP, zvolit Opravit (klávesa R) - budeš potřebovat heslo administrátora nainstalovaných XPček, pak jen zadáš FIXBOOT a EXIT

    S těmi kodeky musíš být o dost konkrétnější - jaké kodeky, CO mu chybí při pokusu o odinstalování?
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

  3. #3

    Standardní

    kodeky se daji zakazat v mmview ale nejak mi to nikdy nefungovalo ale hloubeji jsem se tim nezabyval.

    mozna bude stacit jen sproste si zjistit nazev souboru kodeku a z cmd ho odinstalovat pres "regsvr32 -u soubor_kodeku.dll" (nebo soubor_kodeku.ax)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •