Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: Chyba vyhledávání

  1. #1

    Standardní Chyba vyhledávání

    Jakékoliv vyhledávání s využitím více než 1 keywordu mi skončí na "500 Internal Server Error", předpokládám, že tohle nemůže být chyba na přijímači ...?
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  2. #2
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    342

    Standardní Re: Chyba vyhledávání

    Zkouseno ted a zadny problem.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  3. #3
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    360

    Standardní Re: Chyba vyhledávání

    Taky bez problémů...
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  4. #4

    Standardní Re: Chyba vyhledávání

    Můžete sem hodit string, se kterým je to bez problémů?

    EDIT: tak jsem zkoušel různé a vypadá to, že je to zřejmě nějaká varianta overflow (nebo něco na ten způsob) - k tomuhle výsledku se dostanete, když dáte search (samozřejmě i nejen) za použití slov s častým výskytem (základní slovesa, spojky, atd.).
    Naposledy upravil jan555; 31.08.2007 v 22:07.
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  5. #5

    Standardní Re: Chyba vyhledávání

    nekam nam utekl stoplist (slova, ktera nepatri do indexu vyhledavani). takze se musi udelat novej ...

    pokud tam nekdo najdete neco, co tam vylozene nepatri, tak mi prosim do zitra dejte vedet (zitra udelam reindex a zas to bude fungovat)
    Kód:
    na
    je
    tak
    ale
    se
    ze
    si
    jsem
    mi
    mam
    ja
    za
    tam
    ten
    jak
    uz
    asi
    má
    nebo
    jen
    bych
    taky
    sa
    že
    pro
    som
    sem
    tu
    ty
    neni
    bude
    od
    po
    jako
    ti
    takze
    toho
    ho
    moc
    kdyz
    pokud
    ani
    nic
    tom
    ne
    neco
    jestli
    jsou
    tím
    wink
    pri
    aj
    ta
    jinak
    pak
    ako
    bez
    nekdo
    mel
    už
    nevím
    být
    ted
    ve
    dost
    aby
    jeste
    kde
    myslim
    mas
    nejaky
    ked
    proste
    fakt
    tomu
    treba
    bylo
    když
    diky
    nejak
    pc
    mě
    jo
    byl
    dá
    len
    az
    tady
    mit
    stejně
    nez
    uplne
    teda
    podle
    vic
    jde
    ji
    snad
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  6. #6

    Standardní Re: Chyba vyhledávání

    Fox: mohlo by se mozna vyjit z Ceskeho stoplistu a Stoplistu zakladnich tvaru (imho vyhodit firma, jeden, prvni, dva, druhy, cena, strana). Ale semantikou nevladnu, takze vyhozena slova jsou spis "od oka".

  7. #7

    Standardní Re: Chyba vyhledávání

    Citace Původně odeslal jedik Zobrazit příspěvek
    Fox: mohlo by se mozna vyjit z Ceskeho stoplistu a Stoplistu zakladnich tvaru (imho vyhodit firma, jeden, prvni, dva, druhy, cena, strana). Ale semantikou nevladnu, takze vyhozena slova jsou spis "od oka".
    me se prave tenhle 'cesky stoplist' moc nezdal. ten muj navrh vpodstate likviduje jen 100 nejcasteji pouzitych slov primo u nas na foru ...
    ale mas pravdu, tyhle slova vyhodim... nejak jsem to vcera probehl jen hoooodne rychle ...


    edit: aha, ted jsem pochopil, ze mluvis o tom stoplistu z muni ... "Stoplist je seznam slov, které díky své vysoké frekvenci v textu ztrácejí význam pro sémantickou analýzu věty." - my ale semantickou analyzu imo nedelame ... spis hledame klicova slova, ktera nedavaji vyznam clanku jako takovemu ...
    Naposledy upravil Fox!MURDER; 01.09.2007 v 10:49.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  8. #8

    Standardní Re: Chyba vyhledávání

    Tak reindex in progress - nepujde ted nejakou chvili vyhledavani - teda ono pujde, ale nic moc nenajde ...


    Diky vsem za spolupraci.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  9. #9

    Standardní Re: Chyba vyhledávání

    tak reindex hotov. pokud by to jeste nekomu delalo problemy, dejte mi prosim vedet.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •