Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Zmizení mechanik

  1. #1

    Standardní Zmizení mechanik

    Nazdar, už poněkolikátý řeším problém se zmizenim mechnanik v XP.
    Jednou se mi to stalo s instalací nera7 a teď se to stalo kámošovi bez zjevného důvodu.
    Já jsem měl chybu:
    Ovladač zařízení byl pro tento hardware úspěšně zaveden, ale nelze najít hardwarové zařízení. (Kód 41)

    On má chybu:
    Hardwarové zařízení nelze spustit, protože konfigurační informace (uložené v registru) jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19)

    Nevíte jak to řešit?
    Mě pomohlo obnovení systému, on ho má vypnutý.
    Zkoušel jsem hodně věcí, reinstall ovladač odebrání zařízení ze systému, ovladače pro desku.

  2. #2

    Standardní

    Odebrani radicu jsi zkousel?
    [Project Morpheus] Intel Core2Duo E8200@3,9GHz, 4096MB DDR2, P35-DS3P, Radeon HD2600Pro 512MB, 1,5TB+0,75TB+2TB, Toshiba DVD-Rom 16x,48x, LG DVD-smazirna, BenQ LCD 22", HP Deskjet 959c, LaserMouse 6000, AC 550W
    [NTB] Corei5 2,6GHz, 6GB DDR3, nVidia Quattro 512MB, 250GB+300GB, LCD 14,1", 720p projector

  3. #3

    Standardní

    Nezkoušel, zkusím, díky

  4. #4

    Standardní

    Nepomohlo...

  5. #5

  6. #6

    Wink Re: Zmizení mechanik

    Zmizení mechaniky se mi taky stalo a to u desky s chipsetem od Intela! Takže pokud to máš, zkus si stáhnout Intel aplication Accelerator http://downloadcenter.intel.com/scri...OSFullName=All Operating Systems&lang=eng

    třeba ti to pomůže!

  7. #7

    Standardní Re: Zmizení mechanik

    Taky jsem to zažil a byl to problém s ASPI, jak už psal jedik. Koukni se v Nero info tool (součást balíku Nera), co ti píše o ASPI. Taky se koukni přímo ke "zdroji":

    http://support.microsoft.com/default...EN-US%3B320553

    Dělají to i některé vypalovací programy, přesněji jejich odinstalace (Nero ne, má vlastní ASPI ovladač). Taky můžeš zkusit nainstalovat Alcohol120%, mohl by to spravit.
    Gigabyte GA-MA78G-DS3H, Athlon 64 X2 5050+, 6GB RAM, 2X WD6400AAKS 640GB, integrovaný zvuk i grafika, zdroj SEASONIC S12-550 Energy+, AverTV DVB-T Volar X, Samsung SH-203B, Logitech MX-518

  8. #8

    Standardní Re: Zmizení mechanik

    Už je to starší problém... udělali jsem nakonec reinstall. Ale i poté jsem to ještě párkrát řešil.
    Obecně jsem to řešil přeinstalováním ASPI (včetně smazání souborů) a smazáním položek UpperFilters a LowerFilters v HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControl\SetContro lClass\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
    Přesně jak se píše u "zdroje" od lea

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •