Výsledky 1 až 25 z 228

Téma: Ako rozchodit Tualatin na starsich doskach

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #28
    Member Avatar uživatele gregorius
    Založen
    05.11.2002
    Bydliště
    dálný východ - Ostrava
    Příspěvky
    363
    Vliv
    266

    Standardní Re: Ako rozchodit Tualatin na starsich doskach

    Citace Původně odeslal Hrochoslon
    z nostalgie jsem si to tu prochazel a jen se trochu podivuji ze tu neni zminka o metode odizolovani pinu mikrotenovym sackem, kerou sem kdysi s uspechem pouzil. Pripada mi nejjednodussi - pokud tedy nepotrebujeme procesor do patice casteji zandavat a nandavat.

    Ctverecek mikrotenaku dam na pin (volitelne muzeme zafixovat kapkou sekundaku). Lechce jej naadjustujeme kolem pinu.. a pri zandavani do socketu se mikroten obali a pin odizoluje
    neco podobneho jsem kdysi zkousel a jeden tulen mi na to zarval, protoze se ta izolace prorizla ostrou hranou kontaktu v patici a doslo ke zkratu... takze tohle bych rozhodne nedoporucil... metoda s kelimkem je mnohem bezpecnejsi.

    Citace Původně odeslal Jarko
    Ahojte, cital som si celu tuto zaujimavu diskusiu.

    Mam malu otazku. Mam MB Siemens D1107 s i440BX a Slot-1. Mam FC-PGA redukciu. Co sa chcem opytat je, ci mi pojde po prerobeni redukcie Tualatin v tej doske. Kedze je to MB v znackovom kompe Siemens SCENIC 860, tak ju nepretaktim ani o pol MHz. Co mi ani nevadi, hlavne keby v nej siel. Lebo co som tu pozeral, tak vsetko to boli dosky ktore aspon kusok podporuju OC, no ta moja nie. Je tonejaky problem, alebo nie? Momentalne mam v tej redukcii PIII 800/256/133/1.7 ale ide iba na 600MHz (6*100) koli zbernici i440BX.

    Inak metoda rozobratia Socketu a nasledne vkladanie kelimkovych stvorcekov sa mi pozdava ako dobry sposob, kedze to s tym igelitom a lepidlom som nejak nepochopil
    ja myslim, ze by ti to melo jet... ale zalezi, jakou mas redukci, nektere redukce nechtely fungovat Deska by ale problem mit nemela. Jen si dej pozor na napeti, nektere stare desky neumely mene nez 1,7V a do CPU pustily maximum co mohly. A na ten igelit se radeji vykasli, je to myslim dost riskantni.
    Naposledy upravil gregorius; 02.02.2006 v 09:58.
    Intel DualCore E6500K @ 4GHz, Gigabyte EG45M-DS2H, 2*1024 MB A-data, Gigabyte GTX260 Super OC, 640 GB WD Caviar BLUE, DVD-RW, 500W Enermax. 26" Samsung SM2693HM.
    Na tomto místě byl smutný smajlík, ale zakázali mi ho...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  2. FAQ: Mechaniky a média (2.9.2007)
    Založil peta303 v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 25.08.2007, 02:08

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •