Pánové, dobré téma .

1) To, že se ty disky hlásí jinak, je většinou chybou / poškozením firmware (je dobré vědět, proč k tomu došlo, možnosti jsou široké, od blbého konektoru, zdroje, případně elektroinstalace až po rootkit). V tomto případě se opravdu jedná o chybu firmwaru řadiče toho SSD (který navíc používá více výrobců, takže to není jen o Patriot, ale třeba taky Kingston, Palit nebo Toshiba - a nedivil bych se ani kdyby to bylo i A-data). Co jsem se díval, nejde s tím v běžných podmínkách udělat nic moc a nevím o nikom, komu by se oprava firmwaru podařila. Na 99 % je to konečná (pro data), takže než se s tím crcat (leda by tam bylo nezálohované kritické účetnictví, vědecké práce a výroba firmy), je lepší to reklamovat rovnou. Kdyby si někdo chtěl hrát, tak z http://vlo.name:3000/ssdtool/ si může stáhnout...

2) Co se těch USB sticků týče, tohle rády dělají při mechanickém poškození, kdy se přeruší vodivé spojení mezi konektorem a elektronikou toho sticku (všechny USB klíčenky, které přišly do ruky ženě, ať předtím bezproblémově fungovaly jak dlouho chtěly, skončily podobně, teď má kovový Kingston a vylomený druhý USB port - méně odolné ustoupí). Pokud to jde rozebrat, prohlédnout pod lupou a hledat přerušený spoj. Je to samozřejmě jen dočasné řešení. Vyzkoušej ale nejprve, jestli fungují jinde, aby ses zbytečně nevrtal ve zdravém a problém přitom nebyl v PC.

Ještě k SSD obecně: co jsem zatím měl v ruce mrtvolky, tak pokud nebyly úplně KO, aby se ani nehlásily, bylo to tak, že přestaly zobrazovat oddíly a obsah (poškozená MBR nebo GPT) a vždy to šlo pomocí softwaru na obnovu dat vytáhnout (v různých free nástrojích). Na většině dokonce i opravit do původního stavu. Opět se ale jednalo jen o dočasné řešení a během tak 14 dní to udělalo znovu a šlo do reklamace.

Na druhou stranu ten můj 60 GB "velký" Transcend z roku 2014 stále bez problémů funguje.