Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Lenovo X220 sa prehrieva

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Lenovo X220 sa prehrieva

    Ahojte, dostal som sa k staršiemu notebooku Lenovo X220, stroj je to parádny, výkon má slušný, takmer ako môj domáci comp, tak som si doň kúpil second hand SSD 256 GB, pričom už tam bolo dokonca 16 GB RAM, takže to vyzeralo ako super stroj, ktorý vydrží ešte dlho.

    Akurát sa dosť prehrieva pri záťaži, stačí, aby som pustil nejakú inštaláciu, alebo otvoril nejakú náročnejšiu stránku vo Firefoxe a pod, a už mám problém udržať ho na holej nohe, keďže ho mám väčšinou položený na stehnách. Teda čo s tým? Čítal som, že ho treba otvoriť a vyfúkať prach, prípadne prepastovať chladič na CPU. Otvoril som ho, dal preč klávesnicu a nenašiel som tam žiadny prach, teda vnútri je úplne čistý, tak som to zavrel. Je možné, že by pomohlo, ak by som to rozobral celé a naozaj prepastoval ten CPU chladič? To sa mi moc nechce, neviem, či ho potom zložím. Je to CPU Sandy Bridge i5-2540M. Alebo je to normálne že tieto noťasy tak strašne hrejú?

    Aby som nezabudol, je jedno, či je to vo Windows, Linux, Android, prehrieva sa to vždy pri záťaži.
    Naposledy upravil Wizzard; 20.07.2018 v 13:28.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •