Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Jak zjednodusit XP?

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní Jak zjednodusit XP?

    Potrebuju poslední dobou castejc svuj noták, na kterym mám XP a jsem z toho dost zoufalej. Pro jednoho uzivatele bez síte atd. shledávám celou tuhle NT-zálezitost totálne premrstenou, preplácanou zbytecnejma funkcema a v dúsledku i pracovní plochu uz jen v prúzkumníkovi strasne neprehlednou. Krome jinýho tam prudej veci, co zabíraj jenom místo na uz takhle mrnavym displeji 1024x768. Takze ted moje nejakutnejsí otázka:

    Jak se zbavim toho levého sloupce, kde se volej vsechny mozný pro me více méne nepotrebný funkce a kdyz uz, tak je volim z jiného místa, nez odsud, kde to zabírá podstatne mín místa.

    Chtel bych to proste mít jako v 98ckách, v levo sloupek se stromeckem slozek, v pravo pak seznam souború ve slozce s detailama - ten je to jediné, co tu z navyklého obrazu spolehlive mám. Ten stromecek si sice múzu zapnout, nenasel jsem ale zpúsob, jak zarídit, aby tohle nastavení prezilo vypnutí, pokazdé abych to nastavoval znova. A proste ta zmínená plocha s funkcema jen prekází a na detaily souború uz zbývá sotva dostacující místo.

    Pri tom podle me to nejak musí jít. Asi pred 15 lety jsem v práci delal na XPckách a pokud si vzpomínám, mel jsem pred sebou obraz v podstate stejný jako doma na 98ckách.


    €dit 28.11. 6:25 -> Hmmm, tak ted cumim. Ted najednou, kdyz jsem nahodil na Prúzkumníkovi listu (nebo jak se to jmenuje cesky) "slozky", tak mi to správne nabehlo a to, co bylo v levo predtím, je pryc. Takze jestli to takhle bude funcit i dál, jeden bod by byl vyrízen. Ale porád se to po vypnutí aq znovu zapnutí vrací, a to i kdyz mu pred tim zaháknu fixování symbolových list. Takze tady je porád neco spatne.
    Naposledy upravil Mikus; 28.11.2016 v 06:32.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •