Výsledky 1 až 1 z 1

Téma: Má Google problém? - Vyreseno, nemá.

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní Má Google problém? - Vyreseno, nemá.

    Dnes chci jako vzdycky guglit, nahodim jako vzdycky príslusnou adresu a tohle mi vrátil prohlízec

    Pritom to je za posledních - nevím presne kolik - dní uz po 2. Poprvé jsem ve spechu nekoukal, o co jde, vzal jsem to, jako ze je nejaký problém s nactením, a v domení, ze cvakám na nový (a zdarený) pokus, jsem té adrese ocividne dal vyjímku. A dnes zase

    (google.com totéz)


    €dit:
    Kdyz jsem si nechal ten certifikát zobrazit a zjistil, ze podle údajú musí být platný, vzpomnel jsem si, ze jsem dopoledne listoval v systémovém kalendári dozadu. A nejak bez mého aktivního pricinení se datum, na kterém jsem naposled byl, ulozilo. Takze ted jsem srovnal datum v systému, jak má být, a je to zas ok.

    Co to bylo nedávno, nevim. Ze bych tenkrát pred tím taky takhle listoval v kalendári, si nevzpomínám, ale 100%ne bych to nevyloucil. A mozná ze to opravdu byla jen vyjmecná náhodná chyba v komunikaci, jak jsem to tak na rychlo vnímal.
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    Naposledy upravil Mikus; 04.03.2016 v 18:35.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. problém s google APPS - zacyklení při přístuu na mail
    Založil bless v sekci fóra Zabezpečení dat a komunikace
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 12.12.2009, 12:53
  2. Google Desktop
    Založil Prtik v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 06.09.2007, 19:14
  3. BIG PROBLEM S NETEM !!!! GOOGLE :-((
    Založil Luke_chiptuning v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 07.07.2005, 15:04

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •