Výsledky 1 až 1 z 1

Téma: IE - hláska o sifrovaném webu

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní IE - hláska o sifrovaném webu

    V IE (a v jiných prohlízecích taky) lze nastavit, ze budu pokazdé informován, kdyz jdu na sifrovanou stránku a krome me si to nikdo nemúze precíst. V zásade me tohle zajímá, tu hlásku chci, ale ted s tím, jak cím dál tím víc webú prechází na https, je toho pomalu az nemravne moc, co musím pokazdé odcvaknout. Napr. v tomhle fóru uz nekolik mesícú, kdyz jdu na nejaké vlákno, tak ta hláska prijde behem jeho nacítání asi 10x, a kdyz si chci mezi tím, nez se nacte, delat neco jiného, tak mi to jiné vzdycky vyhodí a nasere mi Ocguru do popredí - a to práve vzdycky s odstupem nekolika dlouhých vterin 10x - uz to opravdu se.e. V té hlásce je sice krabicka, do níz múzu cvaknout a tím ji jednou pro vzdy vypnout. Jenze já jí sice chci vypnout, ale ne pro vzdy, a nenacházím, kde to pak zas zapnout. Prohledal jsem bezpecnostní nastavení vlastností Internetu, kde bych to nejspís cekal, ale bud jsem slepej, nebo to tam není.

    Ví nekdo, kde to je?


    €dit: Vyresilo se, nasel jsem. Je to v Rozsírených vlastnostech Internetu, odstavec Bezpecnost - Varovat pri zmene mezi bezpecným a ne bezpecným modem (nebo tak nejak, prekládám z nemciny)
    Naposledy upravil Mikus; 22.11.2015 v 09:13.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Abit AN8 SLI - hlaska FF ???
    Založil Jirime v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 07.07.2012, 16:27
  2. W Xp MFC hlaska
    Založil Sharker v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 26.08.2006, 19:09
  3. Spyware a hlaska na plose
    Založil slambik v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 23.05.2006, 13:42
  4. Mozila FF a chybova hlaska - pad
    Založil a_WerOOn v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 18.01.2005, 19:24

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •