Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: ICFGNT.DLL - kde je na Windows-instalacní CD?

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní ICFGNT.DLL - kde je na Windows-instalacní CD?

    Aby nestála rec:

    Ví nekdo, v kterém CABu na Wokenní instalacní CD je ICFGNT.DLL?
    Ten soubor je podle zdrojú napojený na InternetExplorer, ocividne je ale nárokován (byt asi neprímo) i jinými aplikacemi.

    Navstívil me tu problém, který si vynutil cástecné preinstalování Woken. Problém se sice rozloucil, nicméne zanechal mi tu smrad ve forme téhle chybové hlásky, kdyz mám pres príslusný nástroj Woken vlézt automaticky do Internetu.

    icfgnt'dllProb°En_359x128+256.png

    Rucní prihlásení pres ovladac modemu jde, jak má.

    Gugl mi nasel, ze to je jedna z pomerne rozsírených chybových hlásek (podle lidí zjevne narozených az v tomhle století teprv pocínaje XP , nicméne svet byl stvoren o neco dríve), ale najít tam to pravé resení je jako najít dúlezité sdelení ve sberném kosi srotovacky na papír. Takze vycházím ted z toho, ze pri deinstalaci príslusné cásti Woken to tenhle soubor smazalo a pri nové instalaci ho to nejak opomnelo nahrát. V oblasti instalace Woken kazdopádne nikde není (slozky Windows a Programy s celými jejich kupami detí). Predpokládám, ze bude nekde na CD, ale nevím, jak vsechny ty CABy jednoduse prohledat.

    Jde o W98(SE), ale protoze vím, ze dnes vetsina lidí trpí fobií z téhle verze, tak podotýkám, i za príslusnou informaci ohledne novejsích Windows budu vdecný; je nemalá pravdepodobnost, ze se ten CAB bude jmenovat stejne.

    I tip na nejaký zpúsob, jak prohledat jedním krokem obsah hromady komprimovaných archivú, by me potesil
    Naposledy upravil Mikus; 05.04.2015 v 04:57.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  2. #2
    Junior Member
    Založen
    03.11.2002
    Bydliště
    /dev/brno-venkov/kurim/letiste/
    Příspěvky
    99
    Vliv
    266

    Standardní Re: ICFGNT.DLL - kde je na Windows-instalacní CD?

    http://support.microsoft.com/en-us/kb/kbview/287164
    Je to v Icw.cab
    Zdravim do Curichu
    K7S6A, AXP 1600@1900 - 10,5x150 MHz, 256 MB 333 Kingmax, Matrox G400DH, WD 80 + 120 GB JB, Hyundai V770

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní Re: ICFGNT.DLL - kde je na Windows-instalacní CD?

    Jako první na rychlo dík, nasel jsem.

    Ale zdá se, ze tu kolem toho jsou jeste nejaké záhady, musím se trochu presnejc podívat. Jen co se vyjasní, ozvu se s výsledkem.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní Re: ICFGNT.DLL - kde je na Windows-instalacní CD?

    Takze jsem o neco dál, mozná v cíli, ale jistý si tím nejsem.

    Dalsí zjistení:
    1. Ani na starsím klonu mého systémového disku, který bezí normálne, zádný soubor ICFGNT.DLL není => ten se mi nijak neztratil ani neposkodil, ten jsem proste v instalaci nikdy nemel.
    2. V daném CABu , co mám (pro IE6, ne IE5, jak je pod tím odkazem na MS-web) existují jeste také ICFGNT5.DLL a ICFG95.DLL.
    3. Ve slozce c:\WINDOWS\System mám ICFG95.DLL
    4. Dalsí prohledávání me dovedlo k predpokladu, ze I = Internet, CFG = konfigurace, NT = New Technology; tenhle soubor tedy patrí k NT-Woknúm a existuje ve 2 verzích NT a NT5. Pro W9x je ICFG95.DLL.
    5. Pri tom preinstalovávání nebo mozná uz pri vzniku toho problému, co jsem tím resil a o nemz se jen nejiste domnívám, jak mozná vzniknul, se mi tam od nekud nahrálo neco, co se dozaduje konfigurace pro Internet podle NT-Woken místo 9x; a protoze NT-Wokna pracují se slozkou nikoliv WINDOWS\System, lebrz WINDOWS\System32, musí do ní.
    6. Zdá se tedy zatím, ze s ICFGNT.DLL ve WINDOWS\System32 to ted bezí.

    Faktem ovsem je, ze to je neco mé dosavadní instalaci cizího, jakási náhrazka, o jejímz dúvodu a spolehlivosti funkce nevím takrka nic. Trochu svetla by do toho asi vneslo i kdybych jen vedel, co a jak tenhle soubor vlastne detailne konfiguruje.
    Naposledy upravil Mikus; 06.04.2015 v 18:36.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

  5. #5
    Junior Member
    Založen
    03.11.2002
    Bydliště
    /dev/brno-venkov/kurim/letiste/
    Příspěvky
    99
    Vliv
    266

    Standardní Re: ICFGNT.DLL - kde je na Windows-instalacní CD?

    DLLko zkousels odregistrovat a zaregistrovat doufam. Pokud ano, zkus tooly uvedene na dalsim radku
    Sysinternals - Sysmon, Handle, Process Monitor atd
    K7S6A, AXP 1600@1900 - 10,5x150 MHz, 256 MB 333 Kingmax, Matrox G400DH, WD 80 + 120 GB JB, Hyundai V770

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní Re: ICFGNT.DLL - kde je na Windows-instalacní CD?

    Takze po 50 dnech (prselo a blejskalo se 7 nedel): Zatím to bezí, ne docela ciste, ale nez se dostanu k potrebným krokúm, se s tím dá zít. Akorát pri prihlasování do síte pres Prúzkumníka (normálné automaticky) musím zpravidla nejdrív odklepnout chybovou hlásku, ze to ten soubor nenachází, ale pak jede vse OK. Kdyz lezu do Netu rucne pres ovladac modemu, je to úplne v oukeji - vypadá to, ze ten soubor potrebuje jenom Prúzkumník a jenom pri prihlasování.

    V jednom fóru me jeden znalec 98cek naved na systémem nabízenou moznost opravy Prúzkumníka: Windows Start > Programy > Príslusenství > Systémové programy > Systémová informace > Extras > Internet Explorer Programm na opravu > Internet Explorer opravit > Rebůť.

    Neco se mi tam ale muselo podelat úplne, protoze to tenhle program opravit nedokáze, hlásí mi, ze prý mám ten IE6 preinstalovat. Takze az me zacne ten soucasný stav stvát, nebudu mít co delat nebo se to jinak vynutí, budu hledat, kde mám príslusné vsechno na tu instalaci a pak snad bude vse zas jak drív.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Windows 8 nestahuje aktualizace z Windows Update
    Založil D_a_v_i_d v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 08.07.2014, 12:23
  2. Firefox + Windows Media Player plug-in + Windows XP SP1 (řešení)
    Založil Dworkin v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 08.03.2009, 19:40
  3. Problem s Windows XP pro? pri spusteni windows zhasne obrazovka
    Založil skorec1 v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 24.02.2007, 14:38
  4. Mail server na windows ? a Monitoring site na windows ?
    Založil Dade_Marfi v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 16.06.2005, 15:38
  5. Veliký problém s Windows 98 a Windows 98SE. PRO EXPERTY
    Založil Jan Hanz v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.06.2003, 12:47

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •