Tak se mi dějí zajímavé věci... Pořídil jsem si starší notebook DELL E5400 (C2D, 4GB RAM, 250GB 7200 HDD) a nahodil jsem Windows 7 Ultimate 64bit. Zkoušel jsem je 2x, ale stejný problém se stále opakuje. Ovladače jsou aktuální, tak nevím.
No a k tomu co to dělá, spustím NTB, přihlásím se a "myš" na ploše sice reaguje (používám zatím touchpad), ale jakmile otevřu nějakou složku, tak v ní nejde dále klikat, vypnout ji, nic. To samé kompletně lišta, prostě jako bych na ní myší vůbec nenajel. Zjistil jsem, že tento problém odstraním tak, že jednoduše spustím správce úloh a pak ho můžu myší najednou v klidu uzavřít a všude už myš funguje skvěle.
Druhý problém je, že mi to dělá něco podobného u prohlížeče Mozilla Firefox (zkoušeno několik verzí). Zapnu např. Youtube, myš reaguje, kliknu na další video a nejde nikam klikat, ani Firefox vypnout, jedině kliknout dolů na lištu, abych Firefox shodil dolů a jakmile si ho zase vyjedu, tak už myš normálně reaguje. Nebo to dělá i někdy jindy (jiné stránky), ale pouze u ikon "minimalizovat, zavřít, ...". Prostě na ně najedu myší a ani se neprobarví, shodím to normálně z lišty, vyvolám a už to šlape.
Neví někdo kurňa co s tím může být?? Setkal jsem se s touhle anomálií prvně a fakt to nechápu... Díky