Tak spěje to tam, kam to dospět zákonitě muselo. Jak tu píšou ostatní - "stará garda" začíná mít pomalu jiné starosti (a to pamatuju Dolbace když mu bylo 15 let), takže už opravdu nemají čas na to rejpat se v HW/SW tak moc a tak často jako dřív. Tohle forum se prostě přetransformovalo spíše v "sociální skupinu", kde se opravdu postupem času řeší spíše společenská témata (viz vytíženost sekce Mimo Mísu)

Citace Původně odeslal DrPig
Spolecenske kontakty existuji, ale pouze v mensich skupinkach, coz me treba osobne mrzi
Podle mě není reálné, aby se takováhle komunita slézala ve větších grupách, i tady se dají dohromady lidi podobných názorů atd.

Podle mého fórum neumírá, tolik nám ještě není Ale jen prostě přešlo do další životní etapy. A jelikož se s nováčky většinou vypořádáme po jejich prvním dotazu stylem "UTFG/RTFM", tak to fórum je takové, jaká je stará garda, co je tu plus minus od začátku.

Popravdě, mně to vyhovuje, radši si půjdu občas zaflamovat o kokotech za volantem a politice s lidma, se kterejma flamuju už x let a flamuje se s nima dobře, než abych lezl na nějaká "odborná" fora a poslouchal tam egomasturbace pubošů

A navíc, když člověk opravdu nějaký odborný problém má, tak jsem si na 90% jist, že tady ho vyřeší a dostane se mu adekvátní rady!