Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: problem s instalaci ovladacu pro marvell yukon gig eth sitovku system WXP

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    279

    Angry problem s instalaci ovladacu pro marvell yukon gig eth sitovku system WXP

    jsou na desce dve, z neznameho duvodu mi najednou zmizela v gui ip configurace, zustala tam jen tiskarna a microsoft sdileni. kdyz jsem chtel pridat polozku protokol tak mi rekne "system nemuze nalezt uvedeny soubor"

    v tuhle chvili net porad fungoval, pak jsem odinstaloval sitovku restartoval a chtel znovu naistalovat a od te doby je to v pytli, a spravce hw rika ze zarizeni neni nakonfigurovano spravne.

    jestlize chci tedy nainstalovat ovladac primo z cd, ktere patri k desce, skonci to tim ze hleda knihovnu ykx32coinst ktera nikde neni, neni v systemu, neni v instal CD widli, neni na CD od desky, neni ani v driveru, ktery jsem stahl primo z maxtoru.

    kdyz dam aktualizovat ovladac nebo repair tak vyberu driver od marvelu a zacne se neco dit, pak ohlasi ze instalace neprobehla dobre + stejna hlaska ze "system nemuze nalezt uvedeny soubor" a konec

    nesetkal se nekdo z vas s timto problemem?
    zda se mi ze jsem vycerpal moznosti.
    diky za kazdou dobrou radu,
    s.
    Naposledy upravil sasha; 07.04.2011 v 01:58.
    Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    297

    Standardní Re: problem s instalaci ovladacu pro marvell yukon gig eth sitovku system WXP

    Zkus nějaký live cd linuxu, ať víš jestli je ta síťovka vůbec ok po HW stránce, už jsem zažil že síťovka napůl umřela a v OS to dělalo psí kusy.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    279

    Standardní Re: problem s instalaci ovladacu pro marvell yukon gig eth sitovku system WXP

    tak k tomuhle jsem se jeste nedostal, vyzkousim nasledovne, nicmene problemy se mnozi jelikoz uz mi hlasi POST ze sitovka ma problem a musim to submitnou nebo v biosu vypnout abych se dostal dal.

    nasledujici test me nikam neposunul, jelikoz mam jeste jeden volny PCI slot tak jsem tam dal malinkatou sitovku od realtaku a XP opet nedokaze zarizeni nainstalovat bez problemu, ovladace najde zacne instalovat a skonci s tim ze se stala chyba, soubor nebyl nalezen - nerekne jaky, a konec.

    rozesmalo me, ze kdyz chci zarizeni odebrat tak hlasi, ze to nejde jelikoz je nutne k behu systemu, pricemz zaroven v dalsi zalozce rika ze zadne zdroje nejsou pouzity.

    tak zacinam mit pocit ze tu mam nejaky hnus v systemu nebo dokonce v biosu ajajaj
    Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen

  4. #4
    Member Avatar uživatele _Tomas
    Založen
    10.09.2003
    Bydliště
    Želešice (10km od Brna)
    Příspěvky
    400
    Vliv
    264

    Standardní Re: problem s instalaci ovladacu pro marvell yukon gig eth sitovku system WXP

    Pokud tim slovem "hnus" myslis nejakej malware, tak to pust klidne z hlavy, spis to vypada na to,ze ta deska odchazi. Jedinej znamejsi vir, kterej umel jit tak "hluboko" do systemu byl/je W32/CIH znamy jako Cernobyl, kterej na vyroci vybuchu elektrarny smazal/prepsal CMOSku, ale to co popisujej Ty, virem na 99,99% nebude. Pokud uz Ti to stavkuje pri POSTu, tak bych to opravdu videl na problem v desce. Muzes jeste zkusit cvicne updatovat BIOS jestli to nepomuze.
    Core i5 3570K @ 4,3GHz + AC Freezer i30 | Gigabyte Z77X-D3H | 2x 4GB ADATA XPG V2 1600MHz DDR3 | EVGA nVidia GeForce GTX680 SC 2GB | SSD Kingston HyperX 3K 128GB | 2TB WD Caviar Black | Corsair GS 800W |LCD FS 23" | Logitech Performance MX | Pioneer VSX521 + Jamo D165 |
    Synology DS212j | 2x 2TB WD Caviar Black |
    Ford Focus ST 2.5 225HP/320Nm @ +- 250HP/330Nm

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    279

    Standardní Re: problem s instalaci ovladacu pro marvell yukon gig eth sitovku system WXP

    no jak jsem psal, pokud nabootuji live linux tak to jede jako z praku.
    toz jsem preinstaloval system a vsechno je ok.
    stve me na tom jen to, ze system byl jinak uplne ok, opecovaval jsem ho uz skoro 3,5 roku a proste neni jedina sance troubleshootingu protoze to nevyblije zadny event, nic proste nic a na internetu na tu installacni hlasku taky nic neni

    jinak bios verzi jsem mel posledni, diky
    sasha
    Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. Problem pri instalaci WIN XP po restartu nahrani souboru k instalaci
    Založil Vali19 v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 17.12.2007, 14:55
  2. Chyba v instalaci ovladacu ATI
    Založil falcon v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 16.07.2005, 15:10
  3. Problem s instalaci XP na 160GB Maxtor (uz mi z toho hrabe)
    Založil BDs v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 20.06.2004, 22:45
  4. Chyba pri instalaci ovladacu "SB 5.1 Live!"
    Založil D.a.n. v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 01.11.2003, 19:39
  5. Black Screen po instalaci novych ovladacu!
    Založil De Profundis v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 10.10.2002, 12:46

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •