Výsledky 1 až 13 z 13

Téma: Výroba Wifi Antény

  1. #1

    Question Výroba Wifi Antény

    Dobrý den,rád bych věděl,když jsem si pročetl vše možné o výrobě wifi antény (Hilux),na co ji potom připojím,na to APčko?? Jedno již používám,je to Alfa (realtek) s anténkou 5dbi více nahttp://www.alfa.com.tw/in/front/bin/ptdetail.phtml?Part=AWUS036H&Category=105463...na usb připojení..Pokud se mi podaří vyrobit anténu,stači odšroubovat tu malou anténku a přes kabel napojit nově vyrobenou?Nevím jak je to s výkonama těchto Apeček jestli na tom záleží nebo ne?....Předem moc děkuji za odpověd....Potom mám také Router 1Gbit se třemi anténkami,tak bych rád věděl dá-li se použít router na připojeni venkovní antény??

    Díky za pomoc...
    Naposledy upravil Kopykop; 17.01.2011 v 02:17.

  2. #2

    Standardní Re: Výroba Wifi Antény

    Až se budeš obtěžovat nějakým formátováním textu, někdo ti třeba poradí.

  3. #3

    Standardní Re: Výroba Wifi Antény

    Zdravím,tak to zkrátím,jelikož tomu nerozumím. Je možné použít Router D-link Dir 655 jako Ap na připojení doma vyrobené venkovní antény na příjem Wifi signálu, s příslušným kabelem a konektorem??

    Nebo jde použít http://www.alfa.com.tw/in/front/bin/...ategory=105463 na to samé??

    Předem děkuji za odpověd..

    PS:Jelikož nejsem zběhlý v těchto věcech lépe se optat neumím,děkuji za porozumění.

  4. #4
    Senior Member mince
    Založen
    05.03.2003
    Bydliště
    Piestany
    Věk
    50
    Příspěvky
    832
    Vliv
    272

    Standardní Re: Výroba Wifi Antény

    Az tym tvojim VYTVOROM zarusis cele okolie tak ti mozno aj niekto da do drzky . Cas vyroby domacich anten je uz davno prec .
    NTB - nejake Lenovo
    PC - Intel i5 netaktovany
    fotoze : Panasonic DMC-TZ20 + DMW-MCTZ20E
    technical diver , deep full nitrox 75m :)

  5. #5
    Senior Member mince
    Založen
    28.10.2002
    Bydliště
    okr.Hradec Kralove
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 034
    Vliv
    279

    Standardní Re: Výroba Wifi Antény

    Muzu vedet, jaky je tvuj duvod k tomuto nerozumnemu kroku?
    Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!

  6. #6

    Standardní Re: Výroba Wifi Antény

    Duvod je jednoduchý jsem v zahraničí,koupě wifi antény je tu celkem složitá a nákladná,objednávat si něco z Čech je taky nákladné,chtěl bych zkusit něco vyrobit pokud to bude mít nějaký výsledek,později si z Čech něco přivezu.Jinak díky za rady

  7. #7

    Standardní Re: Výroba Wifi Antény

    Poradí někdo?díky

  8. #8

    Standardní Re: Výroba Wifi Antény

    když už investuješ tolik energie k uhánění, proč nevložíš název tématu do googlu?

    vypadne ti mimojiné..

    http://www.simandl.cz/stranky/czfree...eny/anteny.htm
    IBM
    Lenovo
    Kriglnakafe

  9. #9
    Senior Member mince
    Založen
    05.03.2003
    Bydliště
    Piestany
    Věk
    50
    Příspěvky
    832
    Vliv
    272

    Standardní Re: Výroba Wifi Antény

    narocky som sem nedal ziaden link ale predsa ... keby si si dal co LEN trocha namahy a skusil : http://www.google.sk/search?q=vyroba...ient=firefox-a tak na prvej stranke najdes UPLNE VSETKO !!! a dokonca aj link na toto forum kde sa takato tema riesila
    NTB - nejake Lenovo
    PC - Intel i5 netaktovany
    fotoze : Panasonic DMC-TZ20 + DMW-MCTZ20E
    technical diver , deep full nitrox 75m :)

  10. #10

    Standardní Re: Výroba Wifi Antény

    Hoši tak sorry že nejsem tak neskutečně chytrej jako všici co tady píšete!!!Psal jsem několikrat že jsem laik a že tomu nerozumím dvakrát dobře!!!!!A slušně jsem poprosil o pomoc!!!,na Googlu jsem hledal dost dlouho,stranky www.simand MÁM TAKY PROJETY!!!bohuzel jsem laik, tak jsem se chtěl poradit pač ne všemu rozumím,a jediný co se tu dostane za slušně položenou otázku jsou keci od do sebe zahleděných chytráku který se narodili a místo dudlíku cumlali asi anténu od routru)Hoši tak Díky!!!!!!!

  11. #11

    Standardní Re: Výroba Wifi Antény

    Já hlavně nepobírám, co jako chceš.
    Chceš pomocí toho D-Linku chytat síť odněkud? Pochybuju o tom, že to půjde, 90% domácích Wi-Fi routerů umí na Wi-Fi pouze vysílat.
    Na tu Alfu si můžeš hodit silnější anténu (R-SMA konektor) a používat jako přijímač. Ale zas to už nebudeš mít kam dál rozšířit (jenom do svojeho PC, odtamtud případně po LANce... Takovy na prd řešení.

    Řešíš tady anténu a přitom ani nemáš vybranou krabku, na kterou to hodíš a ani není jasny, co vlastně chceš (i laik by to měl být schopen nějak popsat). Takže se dosavadním reakcím moc nedivím.
    "Internet je místo, kde většina žen jsou ve skutečnosti chlapi, chlapi jsou chlapi a většina dětí jsou agenti FBI." | "Kdo chce kam, pomozme mu tam." | "Neexistují velké problémy, ale malá kladiva."

  12. #12
    Senior Member mince
    Založen
    05.03.2003
    Bydliště
    Piestany
    Věk
    50
    Příspěvky
    832
    Vliv
    272

    Standardní Re: Výroba Wifi Antény

    no tak aby sei nepovedal ze sme len psi co neporadia :

    pokial tomu nerozumies tak si kup nieco co je uz urobene a nespekuluj s vyrobou anten , pretoze pokial nerozumies simandlovym postupom na vyrobu anten bude lepsie ked to nechas napokoji . Pokial si chces doma postavit bezdratovu siet tak treba vysvetlit zrozumitelne o co ti ide a potom mozes ocakavat aj zrozumitelne odpovede . Na domace pokusy/ucenie mi pripada najlepsi Ovislink 5460AP v2 ktory vie asi vsetky mody ktre by si kedy potreboval . Nieco v slovencine o nom najds tu : http://www.westech.sk/img.asp?attid=503694 pokial si rozumies s anglictinou tak kompletny navod : http://hujer.ezin.cz/tunet2/WL-5460AP%2520Manual.pdf
    anteny si mrkni napr tu : http://www.alza.sk/sietove-prvky/bez...n=PriceUp&Pg=0
    ceny od 5Euro ........ fakt chces este tie anteny vyrabat?
    NTB - nejake Lenovo
    PC - Intel i5 netaktovany
    fotoze : Panasonic DMC-TZ20 + DMW-MCTZ20E
    technical diver , deep full nitrox 75m :)

  13. #13
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Výroba Wifi Antény

    a) jak tu bylo receno, nejsi schopen popsat ucel, pro kazdy pouziti je vhodny neco jinyho
    b) sem zvedav, jak sezenes konektor, kdyz pises ze je slozity koupit antenu
    c) vyroba anteny vyzaduje zakladni matematicky schopnosti (musis si spocitat a nekdy i nakreslit rozmery), a predevsim mechanickou sikovnost - aby to fungovalo spravne, musis pracovat s presnosti mm.
    d) anteny se vyrabely v dobe, kdy nejlevnejsi stala 2k+, za ty prachny dneska koupis ty nejvykonejsi na trhu.

    Takze popis co od toho ocekavas, na jakou vzdalenos a za jakych podminek se chces pripojovat a pak ti tu mozna nekdo rekne, ze ti to stejne nebude fungovat. Osobne sem postavil 4x plechovku, 2x ve verzi 8dBi, 2x 12dBi. na to napriklad potrebujes vhodny parecky/ananas/... neco jinyho ke zblaznuti, nejakej dostatecne velkej konektor na panel, do kteryho napajis vlastni aktivni prvek = kusdrat (tady musis bejt hodne presnej) a pak samo nejaky uchyceni. Ziskas tak velmi slusnej segment s dobrou smerovou charakteristikou.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 24.08.2005, 14:03
  2. Vyroba WIFI anteny
    Založil Snippet v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 02.02.2005, 13:42
  3. WiFi AP + antény
    Založil Kirk v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 24.01.2005, 12:34
  4. Wifi - velka vzdalenost PC od anteny
    Založil Damian v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 04.02.2004, 20:33
  5. WiFi - kabel z anteny do karty
    Založil Alimarek v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 10.10.2003, 00:46

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •