Citace Původně odeslal Mario
Prosim o radu.
Nainstaloval jsem service pack na winxp Pro.Vse probíhalo korektne.Ale pri nasledujícím restartu uz mi windows nenastartuje a po 10 sekundach hrabání na hdd restartuje a tak dokola.V nouzovem rezimu mi to nelze ani odinstalovat.Musim znovu instalovat win.
Přesně tohle se mi stalo v souvyslosti s AVG a SP1. Přikláédám dotaz co jsem psal dnes do grisoftu:


Dobrý den mám dotaz...

Mám tu AVG6 (multilicence) a WinXP PRO CZ. Téměř rok na nich běželo AVG bez problémů, pravideně sehrávám každou aktualizaci kterou si stahuji z WWW (kompletní ne rozdílovou) ale někdy před aktualizací 400 co jste tam měli ty problémy s nefunkčností AVG jak jste psali na WWW mě najednou zešedivela ikona AVG Control Center (vedle hodin). Tak jsem si říkal že to bude teda nějaká ta chyba jak jste psali a že to další aktualizace zřejmě zpraví. Ale už tam mám aktualizaci 410 a stále to nefunguje. Také jsem si všiml že když poklepnutím myší na AVG CC a otevřu ho tak se to najednou zase zabarví jako kdyby se zaktivoval.
Tak jsem si řekl že to tedy odinsaluji a nainstaluji znovu, že se to snad zase zprovozní. Ale odinstalase se mi v posledním bodu zasekla, tak jsem to musel násilně zrestartovat. Jelikož nebyla deinstalace dokončena tak jsem provedl znovu instalaci a následně deinstalaci aby bylo to AVG opravdu odebráno tak jak má. Pak jsem ho tedy nainstaloval už načisto a chtěl ho zaktualizovat na ver 410 (z verze někdy z roku 1999, tuším že 72) ale... po naběhnutí Win mi to napsalo že "Nebyl nalezen driver (CORE)" a to hned 2x zasenou pokaždé v trochu jiném okně a několik vteřin nato se mi sám násilně zrestartoval PC. Když Win znovu naběhl tak to dělá stále to samé doslova do smyčky. Tak jsem PS spustil v režimu poslední známá konfigurace a deinstaloval AVG a pak se mě ten Win přestal restartovat. Kdyz jsem náslědně zkusil AVG znovu nainstalovat tak se to chová sále stejně a PC se restaruje. Win mám ale v pořádku, nemám s ním žádné problémy tak bych ho velice nerad instaloval znovu kvůli AVG tak se Vás ptám co by se stím dalo dělat zda je vám to známá chyba. Ještě pro zajímavost mohu dodat že jsem ještě následně po tom všem nainstaloval SP1 pro Win XP a zkusil to AVG znovu instalovat jestli to náhodou nepomůže ale se stejným výsledkem neusálého samovolného restartovaní a hláškou o Driveru Core od AVG. Zároveň s tím jsem insatloval tyto aktualizase na jiných PC s WinNT a Win2000 a tak AVG normálně bšží.