Výsledky 1 až 15 z 15

Téma: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

  1. #1

    Standardní HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    Nazdar, rad by som sa s vami poradil ci mam reklamovat LCD monitor HP w2207h ked ma podla mna uplne vyblite podsvietenie, podobne tymto na obrazkoch:
    http://media.photobucket.com/image/l...backlight2.jpg
    http://media.photobucket.com/image/l...acklight-1.jpg
    Nedalo sa mi to dobre odfotit, svieti to velmi hlavne hore a aj po celej ploche su horizontalne viac vysvietene pasy. Nechcem to zbytocne reklamovat ak je to "normalne" ale zas na mojom starsom monitore (17" NEC) som to vobec nepozoroval.


  2. #2

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    Prikladam este foto. Pls ktokolvek s LCD pozrite ci to mate aj vy a teda nemam co reklamovat alebo ci je to zavada.
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky


  3. #3
    Senior Member mince
    Založen
    13.04.2003
    Bydliště
    LBC-mesto kde furt prsi nebo jdete do kopce
    Věk
    44
    Příspěvky
    696
    Vliv
    271

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    Vlastním tento monitor již 2 roky, a toto mi to opravdu nedělá. Určitě bych se pokusil to vyreklamovat, normální to nebude.
    C2D 6300 (default),Gigabyte 965P-DS3 ,4*1024 MB , 5770 512MB, WD 640Gb, LG H22L,Cambridge DTT 2200,HP w2207h,

  4. #4

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    OK, dakujem za odpoved. Vyreklamujem a dam vediet ako to dopadlo.

    ==
    edit: tak som si vopred preklepol ci to vobec reklamovat a zda sa, zeby to nebolo uznane takze to ani nejdem reklamovat
    Naposledy upravil ace960; 13.12.2009 v 23:13.


  5. #5

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    Nazdar mladez
    Nejak som sa stale nedokopal k tej reklamacii. Chcem to mat z krku. Pozeram, ze servisne strediska v BB su Datalan PosAm, Shark a Swiss. Mate nejake odporucenia alebo skusenosti s tymito servismi? Chcel som pozriet tie strediska este raz ale nejak mi na tejto stranke nejde vybrat mesto


  6. #6

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    Monitor som reklamoval. Predajca sa slusne vyjadril, ze to nie je podla ich technika na reklamaciu ale, ze to daju do servisneho strediska ak si to zelam. Tak som ich poziadal aby to dali do servisu. HP servis im dal novy kus tak ho ani nepozerali. Ked som ho doniesol domov tak som zistil, ze na dodacom liste je w2207h ale monitor je w2228h, co by som prezil, lebo mozu vymenit za monitor s rovnakymi parametrami co ten w2228h je. Dalej som zistil, ze nie je novy (mal najazdenych 1220 hodin), co by som asi tiez prezil keby bol dobry. Ale na uz na prvy pohlad som uvidel, ze ma totalne vygrcane farby, ovela horsie ako w2207h, ktory mal len problem s podsvietenim (zlte prechody na bielej ploche). Zaniesol som to spat k predajcovi, ktory ma hned zobral do servisu s tam sme to vratili. Servisnemu HP technikovi to bolo uplne vsetko jedno. Dnes mi volal predajca, ze maju dalsi w2228h. Zajtra to idem poziet tak som zvedavy co to as bude.
    Uz ma unavuje ako sa na kazdom kroku snazia cloveka okradnut!


  7. #7
    Senior Member mince
    Založen
    13.04.2003
    Bydliště
    LBC-mesto kde furt prsi nebo jdete do kopce
    Věk
    44
    Příspěvky
    696
    Vliv
    271

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    Koukám, že si s monitorem dost užíváš
    C2D 6300 (default),Gigabyte 965P-DS3 ,4*1024 MB , 5770 512MB, WD 640Gb, LG H22L,Cambridge DTT 2200,HP w2207h,

  8. #8

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    "Uzivam"...
    Pozrel som minuly tyzden druhy w2228h a bola to katastrofa. Vodorovne pruhy, polovica LCD blikala. Videl to aj predajcov technik takze som mal tentokrat svedka. Dnes sme ficali vratit to s majitelom obchodu do servisu (v piatok mal dovolenku inak by sme isli hned). Zapojili sme ho tam a zavada sa neprejavila. Vyzeral som tam ako debil. Neviem, co sme zblbli pri testovani u predajcu ale asi na tom uz nezalezi. Preletel som ho letmo cez nokia test, beriem ho domov, pozriem doma dokladne. Bez ohladu na zrejme nasu chybu pri testovani toho druheho w2228h som skoncil s HP.


  9. #9

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    Obavam se, ze uplne stejne bys mohl dopadnout s TN monitorem jakehokoliv vyrobce.
    Lenovo Thinkpad X220 (i5 2410M, 16GB RAM, HD3000, 12,5" IPS, 1TB HDD Seagate 7mm, 120GB mSATA Crucial M4), Mini Dock Plus Ser. 3, 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

  10. #10

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    Asi mas pravdu ale ta skusenost bola jednoducho zla.
    Dam im monitor w2207h so zlym podsvietenim.
    Povedia mi, ze mi davaju novy w2207h a ono je to w2228h a ma za sebou 1220 hodin + ma namiesto bielej zlte flaky (co ten w2207h nemal). Technikovi v servisnom stredisku je to uplne jedno. Za toto je pre mna zodpovedne HP a nie je to slusne.
    Druhy w2228h (co sme zle otestovali) ma vyse 1800 hodin. Ako vyzera uvidim doma.

    Moj prvy domaci LCD bol NEC MultiSync 1760NX. Po x rokoch som ho dal rodine a narychlo (co bola chyba) som zobral inak chvaleny HP w2207. Ked som zapol ten HP w2207h tak som myslel, ze hodim tycku. Ten NEC bol tiez TN pokial si dobre pamatam ale teda to bolo uplne o niecom inom.


  11. #11

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    Bez komentara
    3.jpg8.jpg


  12. #12
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    24.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    254

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    Nuo no, u levnejch monitorů je tohle celkem běžné no....

    Přeci jen, furt se nejedná o žádnej ani vzdáleně profi monitor...
    The best Unreal Tournament maniac.

  13. #13

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    OK, ale mal som taku nejaku naivnu predstavu (ceny v r. 2008 v SKK):
    - monitor za 4k je uplny odpad (mali vtedy aj take 22")
    - monitor za 8k je pouzitelny monitor na doma - tolko ma stal ten HP w2207h
    Pre horeuvedene neuvazujem v ziadnom pripade profi monitor ale bezny monitor na doma.
    Ked ten moj za 8k je takyto odpad tak ten za 4k by potom ako vyzeral?! No mozno by vyzeral aj lepsie.

    Ale poucil som sa. Prvy LCD monitor som vyberal dlho a obozretne. Zobral som NEC MultiSync 1760NX (17") za 21k (tusim r. 2004) a to bol a stale je vyborny monitor. O triedu vyssi monitor od Eizo stal tusim vtedy okolo 40k. Tento druhy LCD som vybral narychlo podla kladnych referencii aky je HP w2207h super. Podobne referencie teraz vidim aj o w2228h. Tak neviem ci len ja vidim tie vady ale som normalny, bez orlieho zraku, este aj okuliare nosim (uz od skolky ).


  14. #14
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    24.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    254

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    Ne tak to není. TN za 3000 bejvá většinou obrazově zhruba stejnej odpad jak TN za 8000. To za co tam připlácíš může bejt akorát balast kolem. Ala LED podsvícení, tenkej deisighn, lesklý hnusný plasty, více konektrů (DVI, HDMI, Displayport), Pivot, papírová 2ms odezva, papírově jiný pozorovací úhly, atd. Reálně ale kvalita obrazu bejvá naprosto stejná.
    The best Unreal Tournament maniac.

  15. #15

    Standardní Re: HP w2207h a nepravidelne podsvietenie

    ...uz len dodam, ze potom ako mi HP dalo namiesto w2207h servisovany model w2228h (este horsi ako w2207h), ktory som tiez vratil a dalsi mi dalsi w2228h, ktory bol este horsi ako ten predtym... tak som sa dohodol, ze HP mi vrati peniaze a uz som to aj vybavil


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. HP w2207H
    Založil shotocan v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 06.08.2008, 13:33
  2. 22" LCD: HP w2207h vs. Lenovo L220x ??
    Založil Connor v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 41
    Poslední příspěvek: 25.03.2008, 22:40

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •