Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: lan laguej wifi jede ok

  1. #1

    Red face lan laguej wifi jede ok

    Zdravím všechny vlastním připojení od O2 8mb s O2 TV vše běží na routeru P660HW-T3 v2 . A když začne někdo cokoliv stahovat nebo si pouštět nějaké video na internetu muj počítač připojený jako jediný k lanu to ods*re.. ve hrách mi skáče ping na 4000 nenačtu ani google. a přítelkyni připojené na wifi jede vše ok ani lagy nic.. oba máme windovs 7 odvirované vyčištěné etc.. Dřív se mi to nestávalo ani netuším od kdy to tak začalo ale moc dlouho to neni? reset routeru do továrního nastavení nepomohl.. děkji za pomoc omlouvám se za svou češtinu

  2. #2
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: lan laguej wifi jede ok

    Ehm, nevim cemu se divis, to je vlastnost tohodle pripojeni. Ta televize ti sama sezere vetsinu pasma => vsechny kompy v siti se deli naprosto nahodne o zbytek.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  3. #3

    Standardní Re: lan laguej wifi jede ok

    no televize je mimojiné vypnutá ale jde mi o to že .. pouze muj počítač je tim stahovánim nejvíc ovlivněn.. dokonce sem ted udelal test a pokud nekdo stahuje a já sem na lanu tak mi net jede rychlostí downloadu 16kb/s a pokud sem na wifi tak 300kb/s... ping ve hře pri lanu 1000ms pri wifi max 300ms ani to ne.. no jednoduse to vyřešim tak že budu asi na wifi jakmile nekdo bude stahovat

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 405
    Vliv
    283

    Standardní Re: lan laguej wifi jede ok

    pak by mohl být příčinou wifi/router. určitě bych zkusil jiný.., který by se takto chovat nemusel.

    kvalitu - nekvalitu adsl připojení rozebírat nechci. jen za poslední měsíc jsem sehnal svému wifi providerovi 2 klienty z vesnic v okolí prahy, kterým internet půl dne jde a pů dne nikoli. O2 řeklo že není schopno dodat nic lepšího... jsou prý moc daleko od ústředny no tak ještě že je tu dobrý wifi provider

    zvlášť některé routery dodané k adsl jsou fakt zázraky bohužel ve špatném smyslu slova.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. wifi jede, internet nikoli
    Založil Atoodark v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 01.02.2010, 13:52
  2. Sdileni internetu pomoci USB adapteru Wifi a Wifi routeru
    Založil lu2cz v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 18.11.2008, 21:21
  3. Jaky levny wifi router jako externi wifi k notebooku?
    Založil tiktak v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 22.11.2007, 21:49
  4. Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 13.01.2007, 21:05
  5. Wifi muze signal z wifi odpalit,poskodti jine zarizeni?
    Založil Dragoun v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 07.06.2005, 19:20

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •