Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: aviaddxsubs pro ppc architekturu

  1. #1

    Standardní aviaddxsubs pro ppc architekturu

    Existuje pro power pc (powerbook G4 1.5GHz) nějaký ekvivalent win programu aviaddxsubs který umí do avi přidat srt titulky a celé to zabalit jako divx formát s tím, že je to potom jeden soubor a je přehratelný ve všech divx certifikovaných přehrávačích včetně PS3 (o ten mi jde především)? VirtualPC pro ppc je hrůza pomalá a nic jiného mě nenapadá...


  2. #2

    Standardní Re: aviaddxsubs pro ppc architekturu

    Citace Původně odeslal Rache Zobrazit příspěvek
    Existuje pro power pc (powerbook G4 1.5GHz) nějaký ekvivalent win programu aviaddxsubs který umí do avi přidat srt titulky a celé to zabalit jako divx formát s tím, že je to potom jeden soubor a je přehratelný ve všech divx certifikovaných přehrávačích včetně PS3 (o ten mi jde především)? VirtualPC pro ppc je hrůza pomalá a nic jiného mě nenapadá...
    pokud by ti to do ty PS3 stacilo online, tak zkus misto toho PS3 Media Server ... i kdyz si nejsem jistej, jestli to ta G4ka da ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  3. #3

    Standardní Re: aviaddxsubs pro ppc architekturu

    to funguje, ale neřeší problém, já ty divx má pro další usery...je vidět že ppc je technologická mrtvola.


  4. #4

    Standardní Re: aviaddxsubs pro ppc architekturu

    sry. beru zpet ... kecam voloviny
    Naposledy upravil Fox!MURDER; 04.10.2009 v 22:50.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  5. #5

    Standardní Re: aviaddxsubs pro ppc architekturu

    Citace Původně odeslal Rache Zobrazit příspěvek
    ...je vidět že ppc je technologická mrtvola.
    Proc by mela byt PPC technologicka mrtvola? PowerPC je druha nejbeznejsi architektura a majoritni linux distribuce maji plnou podporu pro PPC. Shodou okolnosti jsem ted ladil par drobnosti na iBooku G4 a clovek by nepoznal rozdil - funguje v tom 100% veci jako na klasickem PC. Jediny rozdil je chybejici druhe tlacitko touchpadu

    Jestli shanis programek, ktery ti prida titulky do filmu (at jiz renderingem nebo zabalenim do containeru), zkus mencoder (man mencoder je velice vycerpavajici a dobry zdroj informaci) nebo treba avidemux. Oba by mely byt k dispozici pro bezne unixove systemy (cili vc. MacOS X).
    In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows? | Nesnáším wide monitory.
    Workstation: Xeon E3-1275v5 :: Silentmaxx TwinBlock fanless :: Fujitsu D3417-B :: 32 GB ECC DDR4 :: Radeon Pro WX 2100 fanless :: Dell UP2715K :: Gentoo
    Server: Xeon E3-1245v6 :: Supermicro X11SSH-F :: 32 GB ECC DDR4 :: Aquantia 5GBase-T :: 36 TB storage :: Gentoo Hardened

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele svaca
    Založen
    21.02.2003
    Bydliště
    Praha Řepy/Horní Počaply
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 748
    Vliv
    291

    Standardní Re: aviaddxsubs pro ppc architekturu

    Spatne to na co se ptal Rache je bozi programek, co to umi BEZ prekodovani, ...

    Takze zadny mamcoder a pod ...

    BTW, nahrada na Mac neni, pouzivam taky pres Fusion, protoze pod wine blbnou fonty
    Atari Falcon030,Phantom accelerator,CT63@MC68060@75Mhz,256 MB TT-RAM,14MB STRAM,SCSI HDD,50kHz sound,LAN,VGA 16bit,FreeMiNT+N.AES2.0
    Atari 1040 STe - game machine :-)
    Atari 800XE - game machine also :-)
    MacBook Pro Unibody v5,3 2.66GHz, 8GB DDR3, 9600MGT, Snow Leopard
    PlayStation 3 40GB + XFPS RATE UP adapter

  7. #7

    Standardní Re: aviaddxsubs pro ppc architekturu

    Citace Původně odeslal svaca Zobrazit příspěvek
    Spatne to na co se ptal Rache je bozi programek, co to umi BEZ prekodovani, ...

    Takze zadny mamcoder a pod ...
    Ano, takze je to ta druha varianta - pridani dalsiho metabloku do media containeru. S Matroskou ani Ogg to problem neni (mkvtoolnix, ogmtools), ale zkousel jsem letmo najit specifikaci divx containeru a docetl jsem se toto: http://en.wikipedia.org/wiki/DivX#Di...les_.28XSUB.29

    Mam pocit, ze uz jen z toho duvodu se nebude nikdo namahat psat nastroje pro tento proprietarni nekompatibilni format. Google mlci, manove stranky mencoderu a avidemuxu (ktery pro jistotu zadne nema) taky.

    Jestli je moznost, doporucil bych zmenu containeru, Matroska zase tak malo rozsirena neni.
    In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows? | Nesnáším wide monitory.
    Workstation: Xeon E3-1275v5 :: Silentmaxx TwinBlock fanless :: Fujitsu D3417-B :: 32 GB ECC DDR4 :: Radeon Pro WX 2100 fanless :: Dell UP2715K :: Gentoo
    Server: Xeon E3-1245v6 :: Supermicro X11SSH-F :: 32 GB ECC DDR4 :: Aquantia 5GBase-T :: 36 TB storage :: Gentoo Hardened

  8. #8

    Standardní Re: aviaddxsubs pro ppc architekturu

    Tak po několika marných pokusech můžu napsat, že AVIAddXSubs v9.5 funguje na MacBooku Pro v emulátoru Macindows na 100% takže jsem spokojenej


  9. #9
    Senior Member Avatar uživatele svaca
    Založen
    21.02.2003
    Bydliště
    Praha Řepy/Horní Počaply
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 748
    Vliv
    291

    Standardní Re: aviaddxsubs pro ppc architekturu

    Tak to vypada dobre, protoze kvuli jedinemu programnku poustet parallels me taky nebavi ...
    A proste nic jineho neni

    Ale zatim moje lenost dosla dale, a vyresil jsem to timhle:

    http://ps3mediaserver.blogspot.com/

    Funguje skvele, realtimove a zere i titulky (narozdil od medialink, ktery jsem si koupil)
    Atari Falcon030,Phantom accelerator,CT63@MC68060@75Mhz,256 MB TT-RAM,14MB STRAM,SCSI HDD,50kHz sound,LAN,VGA 16bit,FreeMiNT+N.AES2.0
    Atari 1040 STe - game machine :-)
    Atari 800XE - game machine also :-)
    MacBook Pro Unibody v5,3 2.66GHz, 8GB DDR3, 9600MGT, Snow Leopard
    PlayStation 3 40GB + XFPS RATE UP adapter

  10. #10

    Standardní Re: aviaddxsubs pro ppc architekturu

    jj znám, používám a spokojenost


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Ppc
    Založil TimeLord v sekci fóra Ostatní procesory
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 10.06.2007, 17:40
  2. AMD64 a aplikace pro jinou architekturu ??
    Založil dekon v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 27.07.2005, 09:40

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •