Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: RB433-cm9-vsesmer problem

  1. #1

    Standardní RB433-cm9-vsesmer problem

    Mam na komine cca 3 mesiace tuto zostavu. Asi 2 mesiace to fungovalo paradne (mam 3 klientov s Nanostation5 loco) signal mali -40 az -55dB. Pred 2-3 tyzdnami sa to z nicoho nic pokaslalo, vypadli mi vsetci 3 klienti. Nebola ziadna burka, ziaden dazd, normalne pekne pocasie.
    Poradili mi ze by som sa pozrel, ci nemam v konektoroch vodu, tak som to rozobral a trocha vody tam bolo, tak som to utrel do sucha a znova zapol. Potom sa mohli pripojit vsetci klienti ale signal sa zhorsil u kazdeho asi o 20dB, ale vsetci fungovali. Dnes to vypadlo znova a funguje len najblizsi klient a signal ma -77-79dB ostatny nic.
    Opat mi poradili, ze ak sa tak strasne zhorsil signal, tak odisla cm9. Nastastie som nedavno kupil jednu cm9, tak dnes som ju vymenil, ale bohuzial, vymenou sa to nevylepsilo.
    Vobec netusim, kde by mohol byt problem. Moze to byt v pigtaily, alebo v antene ?

  2. #2

    Standardní Re: RB433-cm9-vsesmer problem

    CM9 je pokud vim jedna z karet s nejslabsim vykonem. Nicmene pokud ti to predtim slo asi stacila
    Predpokladam, ze jedes v pasmu 2,4GHz, takze je dost dobre mozne ze mas noveho "souseda", ktery zacal vice rusit okoli a spadnul ti signal. Zaruseni v bezlicencnim pasmu je problem na vetsine mist.
    Kdepak problemy u wifi se hledaji vzdy velmi tezko...
    Kdybys mohl, tak prejit na 5GHz, by urcite bylo lepsi volbou, ale je mi jasne, ze to asi nemuzes
    Normalni PC :)

  3. #3

    Standardní Re: RB433-cm9-vsesmer problem

    No nevim, proc by zrovna pro 2.4GHz pouzival drahou 5tkovou kartu.
    Dale nevim o tom, ze by CM9 mela nejaky problemy s vykonem, CM9, CM10, R52 - vsechno to jsou zhruba stejne vykonne karty.
    A pokud jany+ uvadi, ze klienti jsou Nanostation5, tak 2.4GHz fakt asi nepoziva

    Problem je dle meho nazoru v te vode. Pokud jednou do konektoru natece, bejva na vyhozeni. Antena jako takova by spatna byt nemela (ma se na ni maloco rozbit), pokud ovsem nezoxidoval konektor. Zkusil bych jinej kabel a jinej pigtail a poradne bych to pro priste zaizoloval samovulkanizacni paskou.
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

  4. #4

    Standardní Re: RB433-cm9-vsesmer problem

    No karta umi obe pasma, takze muzu jen hadat, ktere pouziva A Nanostation5 neznam, takze z toho jsem to nepoznal. Pravda, mohl jsem se podivat na google.
    Jinak pokud teda jedes na 5GHz, tak to asi opravdu nejspis bude problem te vody, jak psal Caleb.
    Normalni PC :)

  5. #5

    Standardní Re: RB433-cm9-vsesmer problem

    Je to 5GHz (ak by si klikol na link anteny ktoru mam, tak by bolo jasne, ze je to 5GHz).
    Uz je to obtahnute vulkan. paskou, ale uz je mozno neskoro.
    Podarilo sa mi to znova ozivit, ale uz na inej frekvencii, ale nieje to tych -40-55dBm ale nad -60dBm (na tej frekv. co to islo to uz nejde, respekt. ide velmi velmi slabo).
    Kedze som sa neodvazil pigtail robit sam, tak som si kupil tento http://www.s2komputer.com/images/pigtail_rsma_to_N.gif ten ma cca 45cm a mne treba asi taky 20-25cm, takze teraz je tam spravena taka vlnovka.
    Chcel by som si spravit teraz pigtail sam, ale neviem ako ho spravit, je potrebny nejaky specialny nastroj na nacvaknutie konektorov ?

  6. #6

    Standardní Re: RB433-cm9-vsesmer problem

    Urcite je potrebny nastroj na zajisteni toho pojistneho krouzku, konektory je ale lepsi pajet nez nacvakavat. Nejakych par cm navic nemuze vadit, to same nejaka smycka. Kabel se hlavne nesmi zlomit ohybem.
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problem s PC - Samovolne vypinanie
    Založil B7u3A v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 04.11.2005, 21:00
  2. Problém s odesíláním dokumentů u e-mailů
    Založil P.D. v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 30.10.2005, 07:24
  3. Dalsi problem s Audigy a Genius HT
    Založil astra4 v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 13.06.2003, 07:56
  4. EPOX 8K3A/+ a velky problem so zobr. teploty nových XP2400+
    Založil GABO v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 14.11.2002, 22:35

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •