Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: reset biosu

  1. #1

    Standardní reset biosu

    zdravim, mam starsi notebook acer travelmate 2410, padol mi system pri rozdelovani disku pomocou partiotion magic a nedostanem sa do systemu, pri safe mod/normal mod mi rebootne. bios je zaheslovany, heslo neviem. skusal som odpojit cmos baterku, nepomohlo. na doske je akysi switch sw1-1 (function - check pwd) pomoze mi to nejako pri resetovani biosu? nemozem bootovat z cd, cize tam nemozem nahodit novy system ani s tym nic robit, prosim o pomoc. Dakujem

  2. #2

    Standardní Re: reset biosu

    takze porad si sam, riesenie je take, ze na doske sa na strane kde je prilepena cmos baterka je aj switch1-1 so 4 prepinacmi, prepinac cislo 1 sa prepne do opacnej polohy a tym sa zmaze bios password.

  3. #3

    Standardní Re: reset biosu

    Citace Původně odeslal ch3Ge Zobrazit příspěvek
    zdravim, mam starsi notebook acer travelmate 2410, padol mi system pri rozdelovani disku pomocou partiotion magic a nedostanem sa do systemu, pri safe mod/normal mod mi rebootne. bios je zaheslovany, heslo neviem. skusal som odpojit cmos baterku, nepomohlo. na doske je akysi switch sw1-1 (function - check pwd) pomoze mi to nejako pri resetovani biosu? nemozem bootovat z cd, cize tam nemozem nahodit novy system ani s tym nic robit, prosim o pomoc. Dakujem
    Pokud by jsi tento problem nevyresil, rad ti s tim pomuzu. Jsem z Prahy a udelam na pockani 99% hesel do Biosu , HDD i Win v PC i notebooku. Odmenu necham na tobe.
    722589238
    jamesonman@hotmail.com

  4. #4

    Standardní Re: reset biosu

    Čéče já ti nevim, ale podle druhyho postu v tomhle tématu bych řekl, že je to vyřešeny.
    "Internet je místo, kde většina žen jsou ve skutečnosti chlapi, chlapi jsou chlapi a většina dětí jsou agenti FBI." | "Kdo chce kam, pomozme mu tam." | "Neexistují velké problémy, ale malá kladiva."

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Gigabyte P965-DS3 rev. 3.3 nenabíhá s OC po exitu z BIOSu
    Založil Vykuk v sekci fóra Intel čipové sady
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 26.12.2008, 15:22
  2. Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 19.03.2006, 10:20
  3. Reset BIOSu u notebooku
    Založil Scorp v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 13.11.2005, 21:05
  4. Pomoc pri modifikaci BIOSu
    Založil Damian v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 11.01.2004, 20:50
  5. vyriesili ste uz RESET BIOSu na K7S5A ?
    Založil Hazo v sekci fóra SiS a ostatní čipové sady
    Odpovědí: 19
    Poslední příspěvek: 28.04.2003, 10:58

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •