Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: WAN do routeru z Wi-fi?

  1. #1

    Talking WAN do routeru z Wi-fi?

    Ahoj,
    mám bezdrátový router ASUS WL500g Premium a potřebuju jím "prodloužit" dosah wifi.
    Zkoušel jsem rozjet WDS, ale ten bohužel díky jinému typu routeru, který je na druhé straně, není možný.

    Je nějaká možnost mít na tomhle routeru WAN na wifi a routovat ho pouze na LAN RJ-45 porty (připojím si pak na jeden další AP na jiném kanálu)?
    Pokud ne, tak co bych potřeboval, abych mohl "chytat WAN z wifi"?

    Díky za odpověd

  2. #2

    Standardní Re: WAN do routeru z Wi-fi?

    Nevim jak se zakladnim firmwarem, ale s openwrt to urcite jde. A zakladni firmware neumi rezim klient?

  3. #3

    Standardní Re: WAN do routeru z Wi-fi?

    alespon co ja vim, tak u meho asuse tohle funguje. Mam teda FW od koppela. Jinak i v zakladu by to melo fungovat, mel by si tam mit moznost zvolit client a pak muzes vse nakonfigurovat (SSID, IP, MASKU atd....).
    CPU AMD Opteron 144 1800@2800, AC FREEZER64, MB MSI K8 NEO2 54G, 2x512MB PQI 400@500, VGA NX6600GT VDT 500/900@550/1150, KME 500W 15CM fan, Lite On 832S, SEAGATE 160GB S-ATA, 19\" AOC 9K+, 5.1 Genius DREVO

  4. #4

    Standardní Re: WAN do routeru z Wi-fi?

    Díky za odpovědi - nakonec jsem to rozjel, problém byl pouze mezi židlí a klávesnici - aneb nastavoval jsem si na AP IP,Masku ručně a už mi nedošlo, že potom nedostanu gateway a ručně jsem jí nedefinoval.

    Zajímala by mě ale ještě jedna věc - lze takto připojit ASUSe k síti, která je zabezpečená přes WPA2 PSK AES? S Olegem to asi nelze (zkouší se připojit a vždy spadne) a OpenWRT po mně chtěl stáhnout dodatečný balíček a díky tomu, že se na WPA2 nepřipojím, tak balíček nestáhnu... Jde vám to přes Olega? Nebo mám ručně router odnést tam, kde se připojím a stáhnout ho po WANu?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Základy nastavení HW routeru - návod
    Založil Hardman v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 04.01.2011, 12:47
  2. Zapojeni ADSL modemu a wifi routeru
    Založil Zilla v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 17.11.2006, 12:52
  3. obcasne vypadavani site na routeru Edimax
    Založil Martin Šrámek v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 27.12.2005, 01:12
  4. FAQ: Popis routeru, použití
    Založil Hardman v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 26.05.2004, 21:38
  5. Wi - fi sdileni internetu pres normalni sitovou zasuvku
    Založil DAvidaK v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 03.03.2004, 02:28

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •