Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Směšovač hlasitosti

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Směšovač hlasitosti

    Ahoj, chtěl bych se zeptat na tohle. Koupil jsem si bezdrátová sluchátka Creative HS- 1200. Nevíte jak přepínat mezi temito sluchatky a stolnimi repráky?!
    Pokud otevru smesovac, nahore v liste je 'Zařízení', kde mam tyto volby:
    - Reproduktory (Realteck High Definition Audio) - to je zaskrtle
    - Realteck Digital Output (Realteck High Definition Audio)
    - Headset (Creative Headset HS- 1200)
    - Digitální výstupní zařízení (HDMI) (2- zvukové zařízení Realteck High Definition Audio)

    Nejakym zpusobem se mi po stem pokusu omyl podari prepnout, aby mi napr. hrali sluchatka a bedny nehraly, ale pak to numim dat zpatky. Muzete mi nekdo vysvetlit, jak prepinat mezi sluchatky a repráky na stole?

    Dekuj za vsechny odpovedi!
    Case: Sharkoon Revenge Economy s Enermax 425W Pro82+ | MB: Gigabyte EP35-DS3R (rev. 2.1) | CPU: Intel Core 2 Duo E8400 s Artic-Cooling Freezer 7 Pro | GPU: ATI Sapphire HD3870 512MB DDR4 s Artic-Cooling Accelero S1 | RAM: Corsair 2x2GB DDR2 PC800 XMS2 | HDD: WD Caviar 640GB 6400AAKS | DVD: Samsung SH-S230D | LCD: Samsung 19' SyncMaster 940Fn | Systém: 64-bit windows Vista (SP1)

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    297

    Standardní Re: Směšovač hlasitosti

    Ta zelená fajfka ukazuje, který zařízení je aktuálně "default" a pokud konkrétnímu programu v konfiguraci neurčíš jinak, tak všechny programy budou používat zařízení, který je aktuálně nastavený jako default, nebo bylo default v době startu programu. Prostě veškerý přepínání děláš změnou výchozího zařízení.

    Dokonce to funguje tak, že pokud připojíš třeba usb sluchátka, nastavíš je jako default aby to přes ně přehrávalo, tak po odpojení se to přepne zpátky na to, co tam bylo původně. A když ty sluchátka připojíš podruhý, tak už se to na ně přepne automaticky.
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  3. #3

    Standardní Re: Směšovač hlasitosti

    Diky, prvni zmena, vypada to, ze jsi mne naucil prepinat mezi repraky a sluchatky.

    Ted ale dalsi vec. Prepnu tedy timto vytrtkaně uchylnym zpusobem na sluchatka a poustim hudbu. Ted uz me to prestane bavit a chci aby stejne album mi zacalo hrat na bedny.

    Zatim mi tedy nefunguje, ze bych jen prehodil default na bedny a zvuk sel z beden - to se nic nedeje. Kdyz ovsem WMP vypnu a spustim znova, uz to pak hraje na bedny. Zda se to jenom me, ze je to hrozne uchylacky ovladani nebo jsem opet neco prehledl?
    Nejak si nedovedu predstavit, co bych mel udelat, kdyz budu hrat nejakou hru pres bedny a v jejim prubehu budu chtit prejit na sluchatka!

    A prepinani default z ovladace zvuku - jsem si udelal zastupce na plose, abych nemusel porad rozzklikavat ovladaci panely. To se mi zda take pekne krkolomne, neni nejaky lepsi zpusob? Klaves. zkratka nebo neco podobne jednoduchyho?
    Naposledy upravil kom72; 06.03.2009 v 19:58.
    Case: Sharkoon Revenge Economy s Enermax 425W Pro82+ | MB: Gigabyte EP35-DS3R (rev. 2.1) | CPU: Intel Core 2 Duo E8400 s Artic-Cooling Freezer 7 Pro | GPU: ATI Sapphire HD3870 512MB DDR4 s Artic-Cooling Accelero S1 | RAM: Corsair 2x2GB DDR2 PC800 XMS2 | HDD: WD Caviar 640GB 6400AAKS | DVD: Samsung SH-S230D | LCD: Samsung 19' SyncMaster 940Fn | Systém: 64-bit windows Vista (SP1)

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    297

    Standardní Re: Směšovač hlasitosti

    Citace Původně odeslal kom72 Zobrazit příspěvek
    A prepinani default z ovladace zvuku - jsem si udelal zastupce na plose, abych nemusel porad rozzklikavat ovladaci panely. To se mi zda take pekne krkolomne, neni nejaky lepsi zpusob?
    Mám to stejně, lepší způsob neznám.

    Co se týče chování WMP, to je normální, nic lepšího nevymyslíš. Opravte mě někdo pokud se pletu, ale přepnutí výstupního zařízení za běhu programu nelze ze strany woken nijak rozumně zajistit. Jediná možnost jak tohle umožnit je podpora přímo v daném programu (jo u WMP by se to sakra hodilo), ale jinak mě nic nenapadá. Například ve Winampu to sice trochu kostrbatě, ale jde, musí se dát STOP, přehodit zvukový zařízení a pak zas PLAY.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  5. #5

    Standardní Re: Směšovač hlasitosti

    Tak to je skoda, je to opravdu vytrtkany teda! Kdyz budu poslouchat nejake album na sluchatka a to same pak budu chtit hrat dále na bedny, budu muset restartit WMP. Nebo jeste lepsi priklad, prijde pritelkyne, zepta se co to posloucham a ja ne ze jen nejak prepnu a zesilim reprobedny a pak je zase ztisim a vesele posloucham dal na sluchatka, ne ja budu muset restartit prehravac, ne opravdu to je debilita tohle

    Ale moc dik, alespon za nauceni toho prepinani, pred tim jsem dost tapal. Kdyby te, nebo nekoho jineho neco napadlo v teto veci, dejte vedet, pls...
    Case: Sharkoon Revenge Economy s Enermax 425W Pro82+ | MB: Gigabyte EP35-DS3R (rev. 2.1) | CPU: Intel Core 2 Duo E8400 s Artic-Cooling Freezer 7 Pro | GPU: ATI Sapphire HD3870 512MB DDR4 s Artic-Cooling Accelero S1 | RAM: Corsair 2x2GB DDR2 PC800 XMS2 | HDD: WD Caviar 640GB 6400AAKS | DVD: Samsung SH-S230D | LCD: Samsung 19' SyncMaster 940Fn | Systém: 64-bit windows Vista (SP1)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 30.09.2008, 13:00
  2. Kolisani hlasitosti
    Založil beerak v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 10.03.2008, 22:09
  3. Symetricky regulator hlasitosti - stavba
    Založil sub-drum-47 v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 13.04.2003, 18:42
  4. Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 04.04.2003, 16:41
  5. Regulace hlasitosti ...
    Založil NLC v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 28.11.2002, 10:34

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •