Výsledky 1 až 24 z 24

Téma: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

  1. #1

    Unhappy Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    Cafte hosi
    mam taky problem.. som na sieti so sdielanou IP, chcem pouzivat ineho klienta ako klasickeho ICQ, skusal som Qip, Mirandu ale u obidvoch mi vypluje ze: "connection failed, please adjust connection settings and try again", viem co to znamena, skusal som rozne nastavenia ale nic nepomaha, myslim ze by to mohlo mat nieco spolocne s ICQ policy a mimo orig. icq klinta blokovanie prihlasenia viac ludi z jednej IP. Skusal som porty 80,443,8080,5190... Najvacsia haluz na tom celom je to ze 1x zo sto sa prihlasi... a v ostatnych pripadoch vypluje skor spominanu hlasku... PLS ak ste mal dakto takyto problem poradte lebo uz neviem co by som mohol este skusit, dosli mi napady...

  2. #2

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    No co chlapy nikto nema ziadnu radu ako mi pomoct?

  3. #3

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    na jakým to máš os? dál pak byly problémy s řadou 8080 tušim aktualně je 8081 8082 ty jsou bezproblémové

    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

  4. #4

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    No bezim na viste, priojeny cez lanko ochrana formou mac adresy, napojena do routera na ktorom je nakopirovana, skusal som roznych klientov vsetky odpovedali rovnako okrem originalneho icq klienta ten bezi vzdy na pruvu supu...

  5. #5
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    311

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    Skus pouzit port 0, zadava sa ak je problem s akymkolvek portom.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  6. #6

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    ne port 0 nepomohol chyba taka ista...

  7. #7

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    Citace Původně odeslal ArcturusTO Zobrazit příspěvek
    Cafte hosi
    mam taky problem.. som na sieti so sdielanou IP, chcem pouzivat ineho klienta ako klasickeho ICQ, skusal som Qip, Mirandu ale u obidvoch mi vypluje ze: "connection failed, please adjust connection settings and try again", viem co to znamena, skusal som rozne nastavenia ale nic nepomaha, myslim ze by to mohlo mat nieco spolocne s ICQ policy a mimo orig. icq klinta blokovanie prihlasenia viac ludi z jednej IP. Skusal som porty 80,443,8080,5190... Najvacsia haluz na tom celom je to ze 1x zo sto sa prihlasi... a v ostatnych pripadoch vypluje skor spominanu hlasku... PLS ak ste mal dakto takyto problem poradte lebo uz neviem co by som mohol este skusit, dosli mi napady...
    V ppráci za proxy mám cca 10 klientu QIP a ani s jedním není problém. Co přesně znamená sdílená IP?
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  8. #8

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    znamena to asi to ze moj ISP rozdeluje net celemu mestu po lanke a vsetci tym mame IP pod ktorou ideme do netu tu istu rozdielne mame len v lokalnej sieti...

  9. #9

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    Citace Původně odeslal ArcturusTO Zobrazit příspěvek
    znamena to asi to ze moj ISP rozdeluje net celemu mestu po lanke a vsetci tym mame IP pod ktorou ideme do netu tu istu rozdielne mame len v lokalnej sieti...
    Neblokuje ISP nejake porty. Opravdu nevidim duvod proc by nemeli jet alternativni klienti za jednou IP.
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  10. #10

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    @Geeker: kdyby blokoval, tak se tam nepřipojí origo ICQ klient. blokování portů 80 a 443 je trochu kravina - a to jak z pohledu ISP, tak uživatele - na co by ten internet lidem byl, kdyby jim tam nejely stránky
    "Internet je místo, kde většina žen jsou ve skutečnosti chlapi, chlapi jsou chlapi a většina dětí jsou agenti FBI." | "Kdo chce kam, pomozme mu tam." | "Neexistují velké problémy, ale malá kladiva."

  11. #11

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    presne tak o blokovani nic neviem a ICQ orig by neslo a najvcsia haluz je to ze sa to 1x zo sto pokusov pripoji a v pohode funguje...

  12. #12

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    Citace Původně odeslal JejKey Zobrazit příspěvek
    @Geeker: kdyby blokoval, tak se tam nepřipojí origo ICQ klient. blokování portů 80 a 443 je trochu kravina - a to jak z pohledu ISP, tak uživatele - na co by ten internet lidem byl, kdyby jim tam nejely stránky
    Naprosto s tebou souhlasim, ale pokud si vezmes, že ICQ protokol je porad stejny na vsech klientech tak mi unika jak je mozne, že se na origo pripoji. Navic z alternativ by fungovala alespon 1. Teoreticky muzes zkusit zmenit indentifikaci v QIP na ICQ6, ale pochybuji, že by to mělo nějaký pozitivní vliv.

    BTW: 80 a 443 ISP blokovata nemuže to by nejelo 99,9% webu.
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  13. #13

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    tu mě opravdu nic nenapadá, čím by to mohlo byt. firewall ne, to by se to nechytlo ani 1x ze 100 pokusů... tady to imho vypadá na něco ze strany ICQ, když ani jiny servery/porty nepomáhajou.

    ad 80 a 443 - ano, jinými slovy jsi napsal to, co já předtím
    "Internet je místo, kde většina žen jsou ve skutečnosti chlapi, chlapi jsou chlapi a většina dětí jsou agenti FBI." | "Kdo chce kam, pomozme mu tam." | "Neexistují velké problémy, ale malá kladiva."

  14. #14

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    ICQ používá pro komunikaci (přihlášení) port 5190.
    Zkusil jsi poslední verzi QIPu? - dnes je to 8092 - viz www.qipim.cz
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.

    Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.

  15. #15

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    @Paolo: ICQ funguje mimo "standartního" portu 5190 i na portech 443 a 80 (vyzkoušej si)... a pravděpodobně to dělajou všichni alternativní klienti...
    "Internet je místo, kde většina žen jsou ve skutečnosti chlapi, chlapi jsou chlapi a většina dětí jsou agenti FBI." | "Kdo chce kam, pomozme mu tam." | "Neexistují velké problémy, ale malá kladiva."

  16. #16

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    Ano, vím, že dokáží použít i jiné, než defaultní, ale ten originál tu nepadl...
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.

    Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.

  17. #17

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    skusal som vsetky porty.... skusal som vsetky verzie klientov.... nic.... ja to vobec nechapem... pride mi to ze som max lama

  18. #18

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    A jak je nastavené to originál ICQ, které ti vždy jede? Jaká verze to je?

    Takto by mělo být nastavené přihlášení u QIPa
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.

    Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.

  19. #19
    Member Avatar uživatele Tanya
    Založen
    14.04.2005
    Bydliště
    Nová Dubnica, Glasgow
    Věk
    36
    Příspěvky
    312
    Vliv
    237

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    takisto mam problem s prihlasenim sa. Ja pouzivam Mirandu, este predvcerom (v pondelok 2.3.2009) vsetko fungovalo, v utorok sa mi uz neprihlasila do ICQ uctu. Pritom vsetko ostatne ide - msn,aim,gadugadu,irc . Myslel som si , ze zasa zablokovali neoficialnych klientov, ale pidgin aj meebo idu, ani na internete som neobjavil izadne informacie o tom, zeby v utorok nieco zacali blokovat. Verziu mirandy mam 0.7.14

    edit: 12:48 , tak netusim co sa stalo, ale zrazu sa to z nicoho nic rozbehlo, takze uz nemam ziaden problem
    Naposledy upravil Tanya; 04.03.2009 v 13:48.
    I am so good!
    FujitsuSiemes Amilo Pi1505 | T1350 | 1536MB RAM | 80GB HDD | 15.4" 1280x800 | WinXP MC

  20. #20

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    mno nastavene som to mal aj podla icq 6.0 ktore funguje a mirnada sa nepripojila , skusal som aj vsetky ostatne mozne nastavenia doknoca aj par proxy serverov a vysledok..?... prt

  21. #21
    Member Avatar uživatele Tanya
    Založen
    14.04.2005
    Bydliště
    Nová Dubnica, Glasgow
    Věk
    36
    Příspěvky
    312
    Vliv
    237

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    este dodatok k tomu mojmu problemu co som mal. Miranda sa stale automaticky nepripoji na icq, musim v nej specialne kliknut na icq aby sa pripojila aj tam. Globalne sa pripoji na vsetko ostatne len na icq nie. Netusim cim to je, lebo som uz riadne dlho nic nenastavoval.
    I am so good!
    FujitsuSiemes Amilo Pi1505 | T1350 | 1536MB RAM | 80GB HDD | 15.4" 1280x800 | WinXP MC

  22. #22

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    No z nejakeho mne nepochopitelneho dovodu mi zacala miranda vypisovat po hlaske a nezdare sa prihlasit hlasku o zastaralom protokole icq a ze sa mam pozret po novsom... hmmm mozno tu niekde je ten dovod, stiuahol a nainstaloval som najnovsiu verziu mirandy ale nijak mi to nepomohlo... nevite dakto co a ako?.... ale ked to tak vezmem mozn o mi ani toto nepomoze pretoze najnovsia verzia qipu , ktory by mal obsahovat novy protokol pre icq mi to robilo to iste....

  23. #23

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    mne ted nedavno zacala taky zlobit miranda, presel jsem na qip a je to oK
    i5 2500K 4,5GHz + Noctua NH-U12P | Asus P8Z68-V | 8GB Kingston 1600MHz | Gigabyte 560 GTX | Intel SSD 310 120GB + 1TB | Samsung PX2370 | Sennheiser HD600 | Audinst HUD-MX1 | Seasonic S12 500W

  24. #24
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    295

    Standardní Re: Problem s prihlasenim Qip, Miranda,...

    Vcera mne kamoska hlasi, ze ji nejde linuxovej Pidgin (verzi nevim) a neslo ani meebo. ICQ2Go fungovalo.
    Vecer nesel mati 2.4.3 na windows (reinstall nejnovejsi verze 2.5.5 pomohl) a dnes v praci nesel muj Pidgin 2.5.3.
    Reinstall na nejnovejsi verzi 2.5.5 opet pomohl.
    The client version you are using is too old. Please upgrade at http://pidgin.im

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problem s PC - Samovolne vypinanie
    Založil B7u3A v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 04.11.2005, 22:00
  2. Problém s odesíláním dokumentů u e-mailů
    Založil P.D. v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 30.10.2005, 08:24
  3. Dalsi problem s Audigy a Genius HT
    Založil astra4 v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 13.06.2003, 08:56
  4. EPOX 8K3A/+ a velky problem so zobr. teploty nových XP2400+
    Založil GABO v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 14.11.2002, 23:35

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •