Výsledky 1 až 25 z 56

Téma: Žumpa?

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Žumpa?

    Citace Původně odeslal -=HaDeS=- Zobrazit příspěvek
    sice uz mame naspat mimo misu, ale ciste z psychologickych dovodov si myslim, ze nazov Zumpa bola velmi nestastna volba.
    Osobne by som dal prednost ovela viac hygienu evokujucejsiemu nazvu Septik
    Pekny navrh, nicmene pro svou krasnou dvojsmyslnost bych doporucil nazev "Odkladiste lidskych exkrementu"
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele sAd
    Založen
    20.04.2004
    Bydliště
    FM & HK
    Příspěvky
    538
    Vliv
    255

    Standardní Re: Žumpa?

    Chlapi, nemáte co robit, že řešíte cypoviny?
    YUKI > HP 6710b > Intel Core 2 Duo Mobile T7250 2 GHz > 2×1024 MB Nanya DDR2, 667 MHz > intel X25-M G2 80 GB SSD > dokovací stanice HP 2008 120W > LCD HP LP2275w
    SORA > Intel Little Falls 2 > Intel Atom 330 1,6 GHz > 1×2048 MB Corsair DDR2, 667 MHz > Samsung SpinPoint F1 HD322HJ 320 GB
    ERI > Nokia 700 > Belle FP1

  3. #3

    Standardní Re: Žumpa?

    Mozna by stalo za to, k mise dopsat:
    Neprispivejte, pokud Vas dane tema nezajima.

    Prijde mi, ze se to vzdycky zvrhne, kdyz ma nekdo na danou vec jiny pohled. (nezajima ho, obtezuje, je dle jeho nazoru bezcenna, nepatricna, atd.)
    CPU Core i5-750 @ 4 GHz, CPU cooler Noctua NH-U12P SE2, Mainboard Gigabyte p55-UD4
    Memory 2x2024MB G.Skill RipJaw 2000MHz, GPU MSI GTX460 1GB Cyclone, HDD Intel x25-M 80GB + WD6400aaks
    Case
    Antec P182, PSU Enermax modu82+ 525W, LCD HP LP2475w


  4. #4

    Standardní Re: Žumpa?

    Ale prece uz tim, ze odpovida, tak vyjadruje to, ze ho dana zalezitost zajima - a je jedno, jestli vyjadruje souhlas, nesouhlas, rozhorceni nebo cokoli dalsiho. O tom je prece diskuze, ne? Pokud by meli vsichni stejny nazor a ti co ne, tak by se nevyjadrovali, vetsina zdejsich diskuzi by nemela cenu.
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    43
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    345

    Standardní Re: Žumpa?

    Wohmatak: Ale tak zase upřímně, určitý rozdíl tam je... Nebo tobě přijde stejný to, když se dva chlapi baví o (třeba) fotbale a jeden tvrdí že vyhraje tým ABC protože XYZ a jiný zase, že vyhraje tým CBA, protože ZYX s tím, když tam přijde třetí a řekne "teda chlapi já nevim proč takovou debilitu jako fotbal vůbec řešíte" Otázkou je, jestli toto se dá považovat za ono kýžené "projevení zájmu"

    Nebo by asi podobně přínosné bylo přijít do threadu "Japonské motory" a spustit tam něco ve stylu "kua chlapi se*te na auta, jezděte MHDčkem!"
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  6. #6

    Standardní Re: Žumpa?

    Jiste, vsechno ma svy meze, ale me prisla dost hrozna ta formulace problemu:

    "Prijde mi, ze se to vzdycky zvrhne, kdyz ma nekdo na danou vec jiny pohled. (nezajima ho, obtezuje, je dle jeho nazoru bezcenna, nepatricna, atd.)"

    To mi prijde jako cenzura.
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  7. #7

    Standardní Re: Žumpa?

    Spatne jsem to formuloval, myslel jsem to tak, jak si to vylozil David.
    CPU Core i5-750 @ 4 GHz, CPU cooler Noctua NH-U12P SE2, Mainboard Gigabyte p55-UD4
    Memory 2x2024MB G.Skill RipJaw 2000MHz, GPU MSI GTX460 1GB Cyclone, HDD Intel x25-M 80GB + WD6400aaks
    Case
    Antec P182, PSU Enermax modu82+ 525W, LCD HP LP2475w


  8. #8
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    43
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    345

    Standardní Re: Žumpa?

    Bez té závorky by mi to přišlo taky dost "cenzurní" ale myslím, že v té závorce je onen "jiný pohled" docela dobře vysvětlen... Takže ano, já taky nejsem proti "jiným pohledům", ale pokud je tu třeba thread o hokeji, kde se diskutuje o tom jak kdo hraje a kdo vyhraje MS, a někdo tam vleze jen proto, aby sdělil obecenstvu, že JEHO teda hokej VŮBEC NEZAJÍMÁ a nechápe, proč se tady takový kraviny řeší, tak je to naprosto zbytečné a je to čistě pokus o flame, nic víc
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •