Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Kde repasovat baterii do AKU šoubováku

  1. #1

    Standardní Kde repasovat baterii do AKU šoubováku

    Ahoj, mám tady Aku šroubovák Primex na 18 voltů.Odchází mi u něj baterie, ale nikde po netu jsem nesehnal náhradní. Ale dotalo se ke mně, že se pý nechá zrepasovat, ale už se ke mně nedostalo kde. Neznáte náhodou nějakou dobrou firmu, kde to provádějí?

    PS: je mi jasný, že takovýhle šoubovák seženu nový v ceně tý baterie, ale byl to dárek od mladý a chtěl bych ho udržovat v chodu

  2. #2

    Standardní Re: Kde repasovat baterii do AKU šoubováku

    zkus treba www.ges.cz tenkrat mi delali akupacky do letadla dle meho nakresu. nic jinyho nez obyc abterie v tom nebudou. do akuvrtacky sem si to tenkrat delal sam a nakup clanku porvedl na www.gme.cz
    MB: ASUS p5Q pro, CPU: Core2 Duo E7200-taktuji(prozatím 410*9,5-3895MHz@1, RAM:2x2 Gb OCZ cl4 800mhz , ZDROJ: enermax liberty 525w, DISKY: 1*250gb+1*750gb samsung (SATA),CHLADIČ: Noctua NF-P12, Case: Thermaltake VI1000BNS M9+3x noctua nf-p12, win. Vista ultimate 64bit sp 1, monitor HP 22'' w2207h + asus 22'',myš: razer deathadder, kláva: Logitech ultra x premium, tv tuner analog+digital, repro Logitech 5.1/// SE P1i+4gbM2+GPS nokia /// nokia 6230i+512mb///NOKIA 6280///canon powershot SX100IS+4gb /// VW POLO 6N2 1,9SDi :)/// iPhone 16gb-2.2JB

  3. #3

    Standardní Re: Kde repasovat baterii do AKU šoubováku

    ok, díky, prověřím to jakmile to bude možné, máš u mě K+

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Akú stripe size pre RAID5 pole na server?
    Založil e1 v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 30.04.2008, 12:56

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •