Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: bazar

  1. #1
    Senior Member
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Mělník
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 275
    Vliv
    275

    Standardní bazar

    muzu vedet por mi byl nejspis smazan prispevek na koupi dalekohledu? s pc to moc spolecneho nema ale proc se tady nezeptat kdo to treba nikoho nezajima a nehce to nez na astro foru kde to chce kazdej? prodava se tam vic kravin, TV, radia a to s pc ma fakt hodne spolecneho.

    nejake vyjadreni?

    Glo
    CASE Chieftec DX-01B-D { GIGABYTE X48 DS5 { Intel q9300 + 8GB + ATI x1600 + 2x Seagate ES2 1TB } + LiteOn SHM-165P6S} } + 21" Samsung SyncMaster 215TW

  2. #2
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    311

    Standardní Re: bazar

    Sam si si odpovedal, tak nerozumiem co mas za problem, ak to nema nic spolocne s pc, nepatri to do bazaru. Tu nejsi na astro fore, si na oc fore.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Mělník
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 275
    Vliv
    275
    CASE Chieftec DX-01B-D { GIGABYTE X48 DS5 { Intel q9300 + 8GB + ATI x1600 + 2x Seagate ES2 1TB } + LiteOn SHM-165P6S} } + 21" Samsung SyncMaster 215TW

  4. #4
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    311

    Standardní Re: bazar

    No kresla boli uz davno stanovene, ze ako prislusenstvo k pc, sa smu predavat v bazare a predava ich jeden jediny clovek uz hodne davno, co sa tyka telefonu, stale mas spojenie s pc a telefony este uznam. Tamto je darovaci thread, ktory i ked ma priamo nesuvisice veci ako autoradia, ale ostatne su, ale co ma dalekohlad spolocne s pc.
    Mazali sa tam podobne veci ako postel, boty atd a neprotestovalo sa, len tebe sa to nezda. Dokonca i casaky amaterske radio tam boli. To co nevidis, neznamena, ze uz sa niekto nepokusal predat.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  5. #5

    Standardní Re: bazar

    já jsem použil astronomický domácí dalekohled ve spojení s digitálním fotoaparátem jako monitorovací zařízení parkoviště kde mi opakovaně nějakej hnědočech ničil lak na crx-ku... záznam šel na disk v pc.


  6. #6

    Standardní Re: bazar

    upřímně tahle argumentace stojí na vodě. to se tu můžou začít prodávat stoly, lampičky (vše výbava typického uživatele PC), nebo také kafe (kdo bez něj dá ranu?), knihy (jsou scanovat scannerem), postele (PC lze přeci také obsluhovat z postele), koberce (stojí na nich PC bedny ) a podobné nesmysly. povolit prodej židlí a zrušit thread o dalekohledu mi přijde poněkud dvojí metr.

  7. #7
    Senior Member
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Mělník
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 275
    Vliv
    275

    Standardní Re: bazar

    dik kluci aspon to tak nevidim sam
    CASE Chieftec DX-01B-D { GIGABYTE X48 DS5 { Intel q9300 + 8GB + ATI x1600 + 2x Seagate ES2 1TB } + LiteOn SHM-165P6S} } + 21" Samsung SyncMaster 215TW

  8. #8
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    311

    Standardní Re: bazar

    Uprimne ta debata okolo tych kresiel, bola velmi davno riesena este medzi mod admin a vyslo z nej, ze su povolene. Ak by si ovsem to dal do mimo misu , ako si dal tak Ti to pan velkomozny nezmaze a ani Ti neda ban, od toho su tu admini.
    Stale mate moznost oslovit niekoho s adminov, ze sa vam moje mazanie nepaci.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  9. #9
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    342

    Standardní Re: bazar

    ja se do toho vlozim. kresla... tam je to trosku jina liga nez obyc bazar. tiktakovi jsem inzerat smazal, protoze tam OPRAVDU nema co delat a telefon je povoleny. ono staci cist pravidla bazaru.

    ohledne toho co jsi napsal mimo misu... smazal jsem to take. ptas se proc? prvne admini v bazaru ani v mise nic nemazou. a me to v mise nevadi. ovsem laskave si nech ten ublizenecky ton. bud tam napises vecne o co ti jde anebo nepis vubec.

    tot vse k tomuto tematu.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. mesic zakazu me osoby do sekce Bazar
    Založil Atreides v sekci fóra Zprávy pro Administrátory
    Odpovědí: 32
    Poslední příspěvek: 11.09.2006, 12:42
  2. Tak mi zablokovali bazar :D Sledujte za jakou blbost :)
    Založil SECRET_AGENT_BOND v sekci fóra Zprávy pro Administrátory
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 31.07.2006, 14:42
  3. sploehlivy a solidni bazar v brne
    Založil huugh v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 01.07.2005, 16:27

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •