Zdravim. Potřeboval bych poradit. Počítač fungoval před mým zásahem bez problémů. Včera jsem z PC odebral zdroj a za dvě hodiny ho tam vrátil,vše zapojil na své místo a ouha vůbec nic se nepohnulo. Zdroj funguje jak má, na všech větvích má správné napětí. Dokonce i na pinech kam se připojuje tlačítko POWER tak jsou 4V. Komp se nerozjede ani když je spojim na tvrdo sponkou (myslel jsem že je třeba rozbitej spínač). Propojil jsem zelnej drát se zemí (na tom 24 pinovim štekru co je zapojenej do desky) a rozběhli se mi všechny ventilátory na desce, dokonce začal pracovat chipset(podle toho že chladič se začal hřát). Jenže z kompu nic neleze, nesvítí ani ledka power(je dobře zapojená), ta mi problikne až když úplně vypnu zdroj a zmačknu tlačítko power.Zkoušel jsem i vše odpojit a čekal že to na mě bude pískat, že to nemá ramky, ale nevydalo to ani hlásku.Pak jsem zkoušel clear cmos a beze změn. Chci se zeptat zda vás něco nenapadá čím by to mohlo být, nebo něco co jsem nezkusi. Bohužel nemam možnost někdo ozkoušet funkčnost jednotlivých komponentů.Mam amd athlon 3200+ soc.939,des. msi k8n neo4, 2gb paměti. Děkuji