Výsledky 1 až 25 z 27

Téma: HP LP2275w - nový 22" PVA monitor

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Arrow HP LP2275w - nový 22" PVA monitor

    Zaregistroval jsem, že se už i v českých cenících objevil nový příspěvek HP v oblasti nonTN panelů, model LP2275w
    Teď už zbývá jen počkat na první recenze... ale cena vypadá velmi dobře.
    Info výrobce zde.
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  2. #2

    Standardní Re: HP LP2275w - nový 22" PVA monitor

    PVA panel mně sice netankuje, nicméně HP má dobré stojany, to oceňuji
    NEC 2690 (25,5" H-IPS)

  3. #3

    Standardní Re: HP LP2275w - nový 22" PVA monitor

    22" je pro mě ideální velikost a kromě jednoho (teď už dvou), pro moje účely naprosto zprasenýho, Eiza žádný nonTN monitor na trhu dosud nebyl. Ale mám dost strach, že to bude okopírované právě ono nešťastné Eizo S2231W.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  4. #4

    Standardní Re: HP LP2275w - nový 22" PVA monitor

    Dáme tomu čas až přibudou nějací uživatelé a taky testy... těžko soudit.
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  5. #5

    Standardní Re: HP LP2275w - nový 22" PVA monitor

    No a stejně tak nás konečně čeká nástupce oblíbení LP2465ky... model LP2475w ... tak uvidíme...
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

  6. #6

    Standardní Re: HP LP2275w - nový 22" PVA monitor

    Citace Původně odeslal frelichl Zobrazit příspěvek
    22" je pro mě ideální velikost a kromě jednoho (teď už dvou), pro moje účely naprosto zprasenýho, Eiza žádný nonTN monitor na trhu dosud nebyl. Ale mám dost strach, že to bude okopírované právě ono nešťastné Eizo S2231W.
    Já bych HP docela věřil, dodávají hodně monitorů firemním uživatelům, jde o velké zakázky, takže si dávají pozor.
    NEC 2690 (25,5" H-IPS)

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    24.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    254

    Standardní Re: HP LP2275w - nový 22" PVA monitor

    Včera jsem měl tu čest ten monitor vidět a dost mě odpudil. Sice pěkný pozorovací úhly atd. Ale bílá tam neni bílá, taková šedožlutá , TN panel vedle toho byl nádhernej. Ostatní barvy ujdou, ale kvůli tý bílý bych si to nekoupil. Pokud si přestavíte 15 let starý low end vysvícený CRT kde odchází vysoký napětí, tak takovou bílou to asi má.
    The best Unreal Tournament maniac.

  8. #8

    Standardní Re: HP LP2275w - nový 22" PVA monitor

    Šedožlutá? Tak to byla na něm asi nastavená jiná teplota barev.
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)... a v případě kritiky nezapomeňte napsat důvod, abych se mohl poučit a polepšit

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Nový nebo repas toner pro HP 980cxi?
    Založil meteor v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 05.02.2008, 13:43
  2. 03/05 21" nový monitor (CRT)
    Založil Vinc Black v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 02.04.2005, 17:14
  3. [OLD] Potřebuji poradit 22" monitor na grafiku.
    Založil Aikon v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 16.02.2005, 15:18
  4. Novy monitor a mrizka na krajich
    Založil Kostihouse v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 07.06.2004, 17:02

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •