Potřeboval bych pomoct najít program, který rychle a efektivně vyřeší následující situaci:

Mám deset prezentací v PPT o cca 30 slajdech v každé. Jde o slajdy z VŠ přednášek, převážně textové, semtam tabulka nebo nějaký diagram, ale většinou text. Tisknout to z powerpointu jako snímky není příliš efektivní, protože tam je spousta místa kolem a zase tisknout jen tak nazdařbůh 150 stránek při 2 snímcích/stránku nebo 75 při oboustranném tisku je zbytečnost. Kdyby se to dalo převést do Wordu a upravit písmo atd., tak to podle mě na víc jak 30 stran A4 nebude...

Čili moje představa - neví někdo o nějakém programu, co by dokázal vzít PPT prezentaci a "vyplivat" ji do Word dokumentu? Ale celou, včetně obrázků a tabulek. Zkoušel jsem to různě googlit, ale navržené postupy vedou k tomu, že se mi buď na stránce zobrazují orámované snímky prezentace (a jsem tam kde jsem byl jako když to tisknu z PPT, spousta místa zbytečně vniveč) a nebo to vyplivne jen "osnovu" a tabulky a obrázky na slajdech to nechá ladem....

Nevíte někdo o něčem takovém? K dispozici mám přpadně Office 2007, na notebooku Office XP a pokud někdo ví jak na to (třeba) v OpenOffice.org, tak si ho klidně nainstaluju. Dík za rady!