Nemluvil jsem a nechci mluvit o výhodách/nevýhodách, které plynou z používání MacOS, autor sice jeho používání přípouští, ale to je imho na jinou debatu. Z toho zbytku:
Citace Původně odeslal svaca Zobrazit příspěvek
1. druheho tlacitka ? Nepohodlne, staci dva prsty na kik a mas druhy tlacitko, zase polozis dva prsty a scroolujes (proto mac maji tak velky touchpad) velice navykove .. Dale se pomoci apple klavesy funguje jako ctrl, takze apple + C = ctrl + C - coz znamena, ze kdyz je blizko touchpadu tak je to pohodlnejsi nez na PC ...
2. Kvalita klavesnice super ....
3. hmotnost je vyssi, to je pravda, zase je tu genialni vydrz na baterce
6. prestiz - krasny pristroj ...
1. Mě pravý klik s dvěma prstama připadal v linuxu dost nespolehlivej, jasně v MacOS to možná funguje líp, ale celkově si myslím, že pro neMacOS systémy je ten touchpad spíš nevýhoda.

2. Super... Tobě nevadí absence klávesy delete nebo ty extrémně mrňavé kurzorové klávesy?

6. strasně relativní, bílej se mi fakt hodně nelíbí, černej se docela dá, ale stejně je to třeba oproti většině sony notebooků hadra.

Hlavně když porovnám MacBook třeba s Dell M1330, tak nějak nemůžu najít výhodu pro macbook, kromě výdrže baterky (která je vyvážená hmotností).