Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Chyba Samsung SP6003H

  1. #1

    Standardní Chyba Samsung SP6003H

    Mam problem se kterym bych potreboval poradit....
    Koupil jsem si pocitac (Deska MSI KT3V, Athlon XP1700+, disk Samsung SP6003H, DDR 512 MB PC 333, GeForce2 MX 400, DVD Toshiba SD-M1712, CDRW MSI MS-834
    Pri prvnim pokusu o nainstalovani W2K pocitac v prubehu zamrzl a po restartu mel problem najit disk. Po zkontrolovani disku sftem od samsungu mi tento nahlasil ze disk je vadny. Tento soft navrhl ho
    zformatovat pomoci tohoto programu. To probehlo avsak po restrtu disk nebyl vubec nalezen pri bootu. Odnesl jsem jej na opravu s tim ze mam patrne vadny disk ale oni mi sestavu vratili s tim ze to vse jede...Jim se povedlo nainstalovat W98. Vratili mi pocitac bez systemu.
    Pokousel jsem se tedy na PODRUHE na tento komp nainstalovat W2K. 2 instalace probehla az konce, avsak po nainstalovani ovladacu pro grafiku a po restartu pocitace nabehla modra obrazovka s hlasenim o hardwarove chybe. Od te doby nemuze ani bios ani software samsungu (kteryma tesatovat jejich disky) najit disk a hlasi ze tam zadny neni.
    Nevite v cem muze byt chyba? Muze byt chyba jen v Hardisku nebo muze byt chyba treba v IDE rozhrani? Na strance MSI jsem nasel ze novy bios prave nejakou chybu s IDE CRC...
    Muzete poradit jestli nemate nekdo s timto zkusenosti...?
    Diky

  2. #2

    Standardní

    zkus ho dat na secondary radic, zkus vymenit ksandu.pokud ani jedno nepomuze, zkus ho pro jistotu jeste u nejakyho kamarada. pokud tohle taky nezabere, je vadnej a omlat jim ho PORADNE o hlavu

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. iiyama nebo samsung LCD?
    Založil Xander v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 11.10.2005, 16:13
  2. Chyba pripojovani v kppp (pppd chyba 10, Mandrake 10.1)
    Založil Standa_ v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 18.02.2005, 17:31
  3. SAMSUNG TCCD pamete KONCIA!!!
    Založil MK2 v sekci fóra Paměti
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 14.02.2005, 19:34
  4. Problem deska MSI KT3V + disk samsung SP6003H
    Založil Lakas v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 11.07.2003, 16:34

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •