Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Systému windows se nepodařilo připojit k (sdílené) tiskárně. Přístup byl odepřen.

  1. #1
    Member
    Založen
    15.09.2003
    Bydliště
    Okres Nový Jičín
    Příspěvky
    108
    Vliv
    253

    Standardní Systému windows se nepodařilo připojit k (sdílené) tiskárně. Přístup byl odepřen.

    Mám tiskárnu HP LaserJet 5000 připojenou k počítači s WinXP jako sdílenou. Z okolních počítačů s WinXP na tuto tiskárnu běžně tisknu. Problém je na PC s Win Vista, postupuji takto: Ovládací panely - Tiskárny - Přidat tiskárnu - Přidat síťovou tiskárnu, bezdrátovou tiskárnu nebo tiskárnu s technologií Bluetooth. Zobrazí se seznam dostupných tiskáren v síti, vyberu tiskárnu, kliknu na Další, objeví se hláška Připojování k HPUniver na Pocitac1 a vzápětí hláška Systému windows se nepodařilo připojit k tiskárně. Přístup byl odepřen. Toto se objeví při přidávání jakékoliv sdílené tiskárny. V Prohlížeči událostí se po tomto kroku neobjeví žádná chyba nebo vůbec záznam. Kde může být problém?
    Před přidáváním tiskárny jsem pro jistotu vypnul firewally i antiviry na obou PC.

  2. #2
    Member
    Založen
    15.09.2003
    Bydliště
    Okres Nový Jičín
    Příspěvky
    108
    Vliv
    253

    Standardní Re: Systému windows se nepodařilo připojit k (sdílené) tiskárně. Přístup byl odepřen.

    Na všechno musím přijít sám
    postup je tento: Start - Ovládací panely - Tiskárny - Přidat tiskárnu - Přidat místní tiskárnu - Vytvořit nový port - ponechat Local port - pak zadat síťovou adresu tiskárny, např. \\MyBigComp\MyBigPrinter

  3. #3

    Thumbs up Re: Systému windows se nepodařilo připojit k (sdílené) tiskárně. Přístup byl odepřen.

    Je to tu sice už delší dobu mrtvé, ale mě to dnes moc pomohlo. Měl jsem přesně stejný problém a po týdnu bádání jsem našel tenhle návod a maká to.
    Dík

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Odepřen přístup do nastaveí ve Windows XP
    Založil Chuck v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 09.09.2007, 12:21
  2. ATI Catalyst™ 7.5
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 31
    Poslední příspěvek: 25.06.2007, 10:27
  3. ATI Catalyst 7.2
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 18.03.2007, 03:15
  4. DirectX 9.0c Redistributable (December 2006)
    Založil Masster v sekci fóra SW nástroje a ostatní utility
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 14.12.2006, 17:32

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •