Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Odepřen přístup do nastaveí ve Windows XP

  1. #1

    Standardní Odepřen přístup do nastaveí ve Windows XP

    Pri pokusu spustit třeba vlastnosti na tomto počítači mi vyskočí hláška: "Operace byla zrušena z důvodu omezení platných pro tento počítač. Obraťte se na správce systému."

    v registrech HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\Explorel
    je záznam typu DWORD NoControlPanel a hodnota 1, když hodnotu změním na 0, tak to funguje bez problémů. Po restartu to ale dělá znova, v registrech je zas hodnota 1... Projel jsem to antivirem, Spybotem, Adawarem a našlo to dost potvor, ale i po jejich odstranění se hodnota přenastavuje zpět na 1. Co by to mohlo přehazovat zpátky na 1? Dělá to windows automaticky nebo je to nějaká breberka?
    NTB MSI EX600, CPU Intel Core 2 Duo T5550@1,83Ghz, 2GB RAM, GF8400M-G 256MB, HDD 320GB...

  2. #2

    Standardní Re: Odepřen přístup do nastaveí ve Windows XP

    Co by to mohlo prehadzovat spet na "1"?

    - program/skript ktory sa ti spusta po starte PC/nalogovani....
    (zistil by som si zoznam vsetkych spustanych procesov napr cez HijackThis)

    -alebo-

    - automaticky sa ti aplikuju skupnove politiky lokalneho PC, ktore ti niekto (nieco) musel(o) pomenit
    (win+r -> gpedit.msc -> User Configuration -> Adm. Templates ->Control Panel -> polozka "prohibit access to control panel". mala by byt normalne nastavena na "Not configured" )

  3. #3

    Standardní Re: Odepřen přístup do nastaveí ve Windows XP

    To samy mi hlasil pocitac po zavirovani nejakym trojanem, nefungovalo tam vubec nic (ovladaci panely, Start->Spustit, zmizely nektery polozky atd) - takze nouzovej rezim, NOD32 s aktualizacema, Ad-Aware .. no znas to
    Loading signature [ FAILED ]

  4. #4

    Standardní Re: Odepřen přístup do nastaveí ve Windows XP

    Citace Původně odeslal Chuck Zobrazit příspěvek
    Pri pokusu spustit třeba vlastnosti na tomto počítači mi vyskočí hláška: "Operace byla zrušena z důvodu omezení platných pro tento počítač. Obraťte se na správce systému."

    v registrech HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\Explorel
    je záznam typu DWORD NoControlPanel a hodnota 1, když hodnotu změním na 0, tak to funguje bez problémů. Po restartu to ale dělá znova, v registrech je zas hodnota 1... Projel jsem to antivirem, Spybotem, Adawarem a našlo to dost potvor, ale i po jejich odstranění se hodnota přenastavuje zpět na 1. Co by to mohlo přehazovat zpátky na 1? Dělá to windows automaticky nebo je to nějaká breberka?
    Dival jsi se na prava v registru? V nouzovem rezimu to dela taky?
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  5. #5

    Standardní Re: Odepřen přístup do nastaveí ve Windows XP

    Tak jsem to už vyřešil podle návodu na viry.cz
    http://www.viry.cz/forum/viewtopic.p...d81d9c4a7dca47
    Jinak díky za rady
    NTB MSI EX600, CPU Intel Core 2 Duo T5550@1,83Ghz, 2GB RAM, GF8400M-G 256MB, HDD 320GB...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Optimalizace Windows XP
    Založil Charmian v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 24
    Poslední příspěvek: 15.08.2007, 08:06
  2. Problem s Windows XP pro? pri spusteni windows zhasne obrazovka
    Založil skorec1 v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 24.02.2007, 14:38
  3. Balík všech UPDATE pro Windows XP ???
    Založil Gordon v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 18.01.2004, 17:47
  4. Windows XP startovani
    Založil Sepuca v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 28.10.2002, 09:55

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •